Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-240)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Nyár - ponty - ponty - fonás - költségvetés
Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-240) vásárlás
Jellemzők Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-240)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | forog |
| Osztály (teljesítmény) | átlagos |
| Teszt | 5-25 g |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 2,4 m |
| Szállítási hossz | 1,25 m |
| Rúd súlya | 190 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 2 |
| Fejléces anyag | összetett |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | SIC |
| Anyag kezelése | dugó |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| Garanciaidő | 6 hónap |
Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-240) vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nagyon jó fonórúd különféle halak fogására
Hátrányok:
Nem találtam
Megjegyzés:
Szeretek pihenni a kamán, tavakon, folyókon, ez nagy örömet okoz !!! És ezért szeretem leginkább az amatőr horgászatot! Különösen szeretem a Salmo Sniper Ultra pörgetését, nagyon jó horgászat !!! Minden időben érkezett a szállítással! Ajánlom ezt a csodálatos üzletet !!!