Salmo Sniper TRAVEL TELEROD 410 (3425-410)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Bologna - Nyár - pontyoknak - Teleszkópos - Költségvetés
Salmo Sniper TRAVEL TELEROD 410 (3425-410) vásárlás
Műszaki adatok Salmo Sniper TRAVEL TELEROD 410 (3425-410)
Yandex.Piaci adatok
| Fő jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | bolognai |
| Osztály (teljesítmény) | könnyű |
| Teszt max. | 15 g |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 4,1 m |
| Szállítási hossz | 0,75 m |
| Rúd súlya | 300 g |
| Rúd kialakítása | teleszkópos |
| Szakaszok száma | 7 |
| Fejléces anyag | üveggyapot |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Orsó ülés | CLIP UP |
| további információ | két felső hajlás IM7 grafitból |