Salmo Sniper Feeder 120 360
Rövid áttekintés
Vásároljon Salmo Sniper Feeder 120 360-at
Jellemzői a Salmo Sniper Feeder 120 360
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | etető |
| Osztály (teljesítmény) | különösen nehéz |
| Teszt max. | 120 g |
| Akció | közepesen gyors |
| Rúd hossza | 3,6 m |
| Szállítási hossz | 1,27 m |
| Rúd súlya | 283 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 3 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (Im7) |
| Rúd felső átmérője | 2,75 mm |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| további információ | különböző érzékenységű rúdhegyek: 3 db. (Gx1oz; Gx1.5oz; Gx2oz) |