Salmo DIAMOND BOLOGNES LIGHT MF 6.01 (2244-600)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Bologna - Nyár - Pontyon - Úszó - Teleszkópos
Salmo DIAMOND BOLOGNESE LIGHT MF 6.01 (2244-600) vásárlás
Tulajdonságok Salmo DIAMOND BOLOGNESE LIGHT MF 6.01 (2244-600)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | úszó |
| Osztály (teljesítmény) | könnyű |
| Teszt | 3-15 g |
| Akció | közepesen gyors |
| Rúd hossza | 6 m |
| Szállítási hossz | 1,37 m |
| Rúd súlya | 395 g |
| Rúd kialakítása | teleszkópos |
| Szakaszok száma | 6 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (IM7) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Orsó ülés | gyors CLIP UP típus |
| további információ | a felső könyöknek két további megkönnyebbülési gyűrűje van; csúszásgátló fogantyú |