Salmo Blaster Ultima Telerod 3129-500
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Bologna - Nyár - Pontyoknak - Teleszkópos
Vásároljon Salmo Blaster Ultima Telerod 3129-500-at
Műszaki adatok Salmo Blaster Ultima Telerod 3129-500
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | bolognai |
| Osztály (teljesítmény) | átlagos |
| Teszt | 5-20 g |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 5 m |
| Szállítási hossz | 1,2 m |
| Rúd súlya | 430 g |
| Rúd kialakítása | teleszkópos |
| Szakaszok száma | 5 |
| Fejléces anyag | összetett |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | SIC |
| Orsó ülés | CLIP UP |