Salmo Blaster FEEDER 90 330
Rövid áttekintés
Vásároljon Salmo Blaster FEEDER 90 330-at
Műszaki adatok Salmo Blaster FEEDER 90 330
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | etető |
| Osztály (teljesítmény) | különösen nehéz |
| Teszt max. | 90 g |
| Akció | közepesen gyors |
| Rúd hossza | 3,3 m |
| Szállítási hossz | 1,2 m |
| Rúd súlya | 332 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 3 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (IM7) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| további információ | különböző érzékenységű cserélhető hegyek: 2 db. |
| Garanciaidő | 6 hónap |