Salmo DIAMOND CARP (3045-390)
Rövid áttekintés
Salmo DIAMOND CARP (3045-390) vásárlása
Tulajdonságok Salmo DIAMOND CARP (3045-390)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | ponty |
| Osztály (teljesítmény) | különösen nehéz |
| Teszt max. | 135 g |
| Hajlítási teszt | 3,5 font |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 3,9 m |
| Rúd súlya | 435 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 3 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (IM7) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Anyag kezelése | neoprén |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| további információ | Steek térdízület felett |