Salmo Blaster Tele Carp 3132-330
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Ponty - nyár - teleszkópos
Vásároljon Salmo Blaster Tele Carp 3132-330-at
Műszaki adatok Salmo Blaster Tele Carp 3132-330
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | ponty |
| Osztály (teljesítmény) | különösen nehéz |
| Teszt max. | 110 g |
| Akció | átlagos |
| Vonal terhelése | 1,24 g |
| Rúd hossza | 3,3 m |
| Szállítási hossz | 0,95 m |
| Rúd súlya | 315 g |
| Rúd kialakítása | teleszkópos |
| Szakaszok száma | 6 |
| Fejléces anyag | összetett |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | SIC |
| Anyag kezelése | EVA (csúszásgátló) |
| Víz | friss |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| Mennyiség egy készletben | 1 |