Salmo Blaster TELE PIKE 420 (3124-420)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Nyár - Pontyon - Úszó - Teleszkópos - Költségvetés
Salmo Blaster TELE PIKE 420 (3124-420) vásárlás
Műszaki adatok Salmo Blaster TELE PIKE 420 (3124-420)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | úszó |
| Osztály (teljesítmény) | különösen nehéz |
| Teszt max. | 100 g |
| Akció | közepesen gyors |
| Rúd hossza | 4,2 m |
| Szállítási hossz | 1,18 m |
| Rúd súlya | 490 g |
| Rúd kialakítása | teleszkópos |
| Szakaszok száma | 5 |
| Fejléces anyag | összetett |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |