Salmo Elite BOLOGNES MEDIUM M 600 (5503-600)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
17
Legjobb értékelés
horgászbot
Bologna - Nyár - Pontyon - Úszó - Teleszkópos
Salmo Elite BOLOGNESE MEDIUM M 600 (5503-600) vásárlás
Műszaki adatok Salmo Elite BOLOGNESE MEDIUM M 600 (5503-600)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | bolognai |
| Osztály (teljesítmény) | átlagos |
| Teszt | 3-20 g |
| Akció | közepesen gyors |
| Rúd hossza | 6 m |
| Szállítási hossz | 1,23 m |
| Rúd súlya | 289 g |
| Rúd kialakítása | teleszkópos |
| Szakaszok száma | 6 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (T30) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | SIC |
| Orsó ülés | CLIP UP |
Salmo Elite BOLOGNESE MEDIUM M 600 (5503-600) vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Súly az előző Shimano-val, csak valamilyen ünnep, IMX8 szén, korábban álmodni sem tudtam.Persze, hogy a japánok kövérebbek az anyagokban, de az ára.
Hátrányok:
Egyik sem.
Megjegyzés:
A Kaluga régióban haladtam egy gyors áramlású kis folyón, ahol a fű közé kell kerülni.Minden jó.