Salmo Sniper Carp 3255-360
Rövid áttekintés
Vásároljon Salmo Sniper Carp 3255-360-at
Műszaki adatok Salmo Sniper Carp 3255-360
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | ponty |
| Osztály (teljesítmény) | különösen nehéz |
| Teszt max. | 120 g |
| Hajlítási teszt | 3 font |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 3,6 m |
| Szállítási hossz | 1,3 m |
| Rúd súlya | 364 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 3 |
| Fejléces anyag | összetett |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Anyag kezelése | EVA |