Samsung UE32N4510AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
32 hüvelykes tévék
Felbontás: HD - intelligens
Vásárolja meg a Samsung UE32N4510AU terméket
Tulajdonságok Samsung UE32N4510AU
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 81 cm (32 ") |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD, HDR |
| LED (LED) háttérvilágítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | Tizen |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | USB |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| Energiafogyasztás | 59 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 737x465x151 mm |
| Súly állvánnyal | 3,9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 737x438x74 mm |
| Súly állvány nélkül | 3,8 kg |
| Ökoszisztéma | Yandex okos otthon |
| további információ | Képminőségi index 400 Hz; Micro Dimming Pro; IPv6 támogatás |
| Élettartam | 365 nap. |
| Garanciaidő | 1 g |
Vásárlói vélemények a Samsung UE32N4510AU termékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nagyszerű kép, sok funkcióval és beállítással. Valódi HDR10 támogatás. Sima, nem lemaradó intelligens, teljes értékű beépített böngésző. Sok chip, például a telefon képernyőjének tükrözése a tévében, a telefon operációs rendszerétől függetlenül.
Hátrányok:
A hang erősebb lehet. A korábbi modellek 2x10-et használtak
Megjegyzés:
Sokáig 32 hüvelykes tévét választottam beépített okostelefonnal. És végül úgy döntöttem. Világos, mély kép és kiváló okos vonzott, 3 hét alatt a legkisebb sem fagy meg. A TV-készülék bekapcsolása, valamint a csatornák és alkalmazások közötti váltás szinte azonnal megtörténik. elégedett vagyok
Előnyök:
Jó kép, jó hang, kényelmes irányítás
Hátrányok:
Nem szabványos rögzítőelemek a falhoz, 100x100 méretű, de a csavarokra kicsi és hosszú szükség van, ennek eredményeként egész este kerestem őket Csavar 4x30
Megjegyzés:
Normál lehetőség a konyhához
Előnyök:
Jó TV, az intelligens TV jól működik
Hátrányok:
Falra szerelhető 4x30 csavarral, köszönhetően egy másik kommentátornak
Megjegyzés:
A szállítás felborult, 8 napig nem tudtak szállítani. Általában egy gyerekszoba tévéje több mint
Előnyök:
Világos orosz nyelvű menü, gyorsan hangolható, jó hangzású. Nagyon élénk konyha
Hátrányok:
Nem találtam
Megjegyzés:
Minden fehér, vettem egy fehér konzolt, és a vezeték és a tápegység fekete.Miért?
Előnyök:
Ésszerű ár, megjelenés
Hátrányok:
Gyenge hang
Megjegyzés:
Vettem egy tévét a konyhába, összességében elégedett vagyok, a kép normális, nem káprázik, a távirányító alapfelszereltségű Samsung, a hang természetesen sok kívánnivalót hagy maga után, de ilyen áron fog menni. Az mkv formátum olvas, filmeket csak ebben a formátumban töltök le.Az okostévé még a legolcsóbb internetes tarifával is jól működik. A konzolt a Resonans PWH22 vásárolta meg, a szállításhoz mellékelt csavarok nem illettek, túl rövidek, a TV-n mély rögzítés van, hosszabbakat vettem, és alátétek segítségével kiválasztottam a számomra megfelelő hosszúságot (egy pár menetes fordulatokkal), hogy ne rontsa el a mátrixot (a csavarok szabványos menetűek, így nem lesznek problémák). A konzol kiváló minőségű, teljesen fémből készült.
Előnyök:
Nagyon sok előny ebben az árszegmensben. Hang
Hátrányok:
Alacsony memória, nincs tükör funkció
Megjegyzés:
Gondosan ellenőrizem az összes lehetséges hibát, de eddig minden normális ... Hozzáteszem az áttekintést: márciusban, a működési évben minden működik.
Elégedett a tévével! De az egyetlen hátrány, hogy nem olvas sok formátumot egy flash meghajtóról! Az okostévé remekül működik! Nem tudom megérteni, hogyan működik és hogyan működik benne a kép a képben funkció, azt hiszem, később kitalálom. Van még egy Apple Air Play is, eladta az Apple TV 3-at, mivel a TV megvásárlásakor már nincs rá szükség. Elégedett vagyok a vásárlással!
Előnyök:
Fehér szín, jó hang- és képminőség. Természetesen az ár!
Hátrányok:
A kép szemcséssége, mert 4. sorozat.
Megjegyzés:
Nagyszerű lehetőség a konyhához vagy egy kiegészítő TV-ként egy nyári rezidenciához.
Előnyök:
Jó kép, van YouTube, az okostévé nem késik.
Hátrányok:
Nem minden videó játszható le pendrive-ról, ez felkavaró volt, de a konzol megoldja ezt a problémát. Az operációs rendszer TIZEN, a boltban nem minden program rendelkezik valamivel az androidon.
Megjegyzés:
A feleség elégedett a tévével.
Előnyök:
Összességében tetszett a tévé. Különösen külsőleg (fehér).
Hátrányok:
Ha a távirányítón keresztül csatornát vált, sokáig gondolkodik (2-3 mp). A fehér távirányító (amatőr számára) sok gombbal rendelkezik, és további tanulmányozást igényel.
Megjegyzés:
Elégedett a vásárlással. Hosszú távú működés után részletesebb megjegyzést (áttekintést) hagyok.