Samsung UE32M5500AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
32 hüvelykes tévék
Felbontás: Full HD - intelligens
Vásároljon Samsung UE32M5500AU terméket
Műszaki adatok Samsung UE32M5500AU
Yandex.Piaci adatok
| Fő jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 80 cm-es 31,5 " |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, Edge LED |
| Helyi tompítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| operációs rendszer | Tizen |
| Modellév | 2017 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20 W (2x10 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital, DTS |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11n, WiDi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, AV, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Funkciók | |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Videó felvétel | USB-meghajtóra |
| TimeShift funkció | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 100 × 100 mm |
| Energiafogyasztás | 65 Watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 730x488x208 mm |
| Súly állvánnyal | 6,2 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 730x434x55 mm |
| Súly állvány nélkül | 9,5 kg |
| további információ | Képminőségi index 600 Hz |
A vásárlók véleménye a Samsung UE32M5500AU termékről
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Megjelenés, méretek, ár-minőség arány.
Hátrányok:
Jelenleg nincs meghatározva
Megjegyzés:
Nagyon szerettem a SMART TV-t. A feleség teljesen megfeledkezett a laptopról, és csak tévéműsorokat néz a tévében.
Előnyök:
Nagyszerű dizájn, nagyszerű kép előkészületlen Full HD tartalomról, nagyszerű hang, vékony, könnyű, kompakt Bármely gyártó Bluetooth fejhallgatója repülés közben és durranással csatlakozik. A működés második hónapjában kitaláltam a Smart-tal - ez elképesztő, rengeteg alkalmazás van, annyi ingyenes film van, hogy egész életedben nem nézheted meg. Beépített dekóderek a DVB-T2-hez, 40 digitális csatornát találtam egy hagyományos kollektív antenna segítségével, ebből 9 HD minőségben.
Hátrányok:
A távirányító valami, nagyon kényelmetlen, bár gyorsan rájöttem. Az antenna képe nem fontos, a set-top boxból származó Full HD maradványokon és nem digitális csatornákon szintén nem jég. Kevés kép- és hangbeállítás, több napig babráltam, míg többé-kevésbé rendesen átépítettem. A beépített lejátszó nem túl funkcionális, nem teszi lehetővé a fájlok hangsávjának megváltoztatását, nincsenek saját kép- és hangbeállítások, bár szinte mindent támogatnak a formátumok. Nincs ébresztőóra, nem használhatja az ébresztőórát!
Megjegyzés:
A tévé alkalmas teljes értékű (nem tömörített) Full HD tartalom megtekintésére, valamint külső forrásokból, például HD médialejátszókról történő megtekintésre. Ha az antennát digitális csatornák nézésére hangolja, akkor az is szuper. A megtakarításon gondolkodom, azaz Úgy gondolom, hogy a méh tévés dobozát feleslegesként kell átadni. Hozzátettem egy csillagot, miután foglalkoztam a Smart-szal.
Előnyök:
Kiváló képminőség, remek hangzás.
Hátrányok:
A fali tartó annyira feldúlt
Megjegyzés:
először úgy döntött, hogy ír egy véleményt, mert van egy egész történet.TV-t választottam a hálószobámhoz, a paraméterek szerint, hogy legyen egy Samsung (rajongok az ilyen márkájú tévékért), okos beépített wifivel, 1920x1080 képminőséggel és 32 hüvelyk átlóval (csak ez az egyik illik m / y szekrényekhez). Így. A választásom a SAMSUNG UE32M5500AUXRU és a SAMSUNG UE32J5205AKXRU között volt. Úgy döntöttem, hogy mohó leszek és 7 ezer rubelt spórolok meg. Vettem magamnak egy UE32J5205AKXRU-t. Örülök, hogy hazamentem, bedugtam és megláttam ... a képminőség rosszabb, mint a 2010-es otthoni tévémnél !!!! a színek valahogy természetellenesek, a hang ... nos, milyen ... nos, általában nem túl hangos. Én, kézenfogva, szaladtam az üzletbe, hogy kicseréljem a tévét. Sikerült megszereznem és megváltoztattam, anélkül, hogy megmutattam volna a SAMSUNG UE32M5500AUXRU-t (7 ezer rubelt fizetett külön). Minden rendben volt, amíg szembesültem a tévékészülék falra szerelésével ... Mégpedig: a csavarok M4 átmérőjűek, min. 40 mm hosszúak (M4 * 40). Nem értem azokat az embereket, akik korábban a kritikákban azt írták, hogy az M4 * 45 és az M4 * 43 csavarok megfelelőek ... (HOL vásároltad őket? Egyáltalán nem találtam őket) Röviden: M4 * 40 és M4 * 50 (Felhívjuk figyelmét, hogy a hátlap nem sík felületű, ezért mindenképpen szükség lesz műanyag alátétekre, amelyek általában a konzollal együtt érkeznek) M4 * 40 - felülről az alátéteken átcsavarva. M4 * 50 - alulról zárva (alátét is hozzáadva). (igen, nem találtam meg időben a saját alátétjeimet, nem tudom, hogyan segítettek volna. A láb alsó lábának csavarjai túl rövidek), de általában véve elégedett vagyok, smart kissé elmarad (ahogy nekem tűnik), a TV tisztességesen mutat, a hang remek. Még nem próbáltam analógot, azt hiszem, rossz lesz, TV-készüléket használok (az ottani számot és a HD csatornákat - tetszik), de fali tartó ... a TV súlya 7 kg, és te tegye négy M4 átmérőjű csavarra ... hosszú ... tévé ajánlja
Előnyök:
- Kivitel, nagyon szép és vékony test - Matt - Tiszta, világos kép - Kényelmes távirányító, a vezérlés rohadtul kényelmes és érthető - Hangminőség magas szinten
Hátrányok:
Még nem fedezték fel
Megjegyzés:
Előnyök:
- ár / minőség arány - hűvös ips mátrix - jó hang - intelligens TV - Bluetooth - hűvös távirányító - tervezés
Hátrányok:
Nos, talán nem főz kávét
Megjegyzés:
Szükségem volt egy jó 32-40 "-es TV-re a konyhához, legfeljebb 30 tr költségkerettel. A TV-vel szembeni követelmények a következők voltak: kompakt méretű (átlójával, mert nem akartam vastag nehéz koporsót felakasztani a falra ) és egy jó kép. Ennek eredményeként rátértem erre a modellre, megkínoztam a tanácsadót az üzletben, mert felmentem, és valószínűleg összehasonlítottam a tévékészülék képét a bolt összes nem OLED tévéjével, és mindenütt a képminőség vagy jobb volt, vagy ugyanaz. És az OLED modelleknél nem tévedtem el, ha nem vettem fontolóra a tévénézés lehetőségét koromsötétben. A tévés intelligens funkciók általában felfedezés volt számomra, a tévéket okossá tettem mindenféle set-top box csatlakoztatásával - itt még erre sincs szükség, minden már benne van! Még egy antennám is van egy hónapig, nem csatlakoztam))) A távirányító nem mindenkinek való. Szeretem a minimalizmust, ezért Élvezem a teljes távirányítót. Akinek minden funkcióhoz külön gombra és még 3 tartalékra van szüksége (valószínűleg még mindig van gomb a zsebében) Nokia 2006) - nem fog azonnal tetszeni. Az okostelefon távvezérlésként is csatlakoztatható a TV-hez, ekkor érintőképernyő és kurzor is található a képernyőn. Ehhez nincs szükség IrDA-portra - minden Bluetooth-on keresztül történik. Maga a TV vékony és könnyű Hang - egy 12 négyzet alakú konyha számára ez több mint elég. Van Wi-Fi, és ha jó internet van a lakásában, akkor sem kell hozzá Ethernet kábel. Van Bluetooth - csatlakoztathat hozzá vezeték nélküli fejhallgatót és hangszórót.A tévéadások felvételéhez flash meghajtót vagy merevlemezt csatlakoztathat. Megnyomtam a szünetet, és elkezdődött a felvétel. Mindenképpen fantasztikus tévé a pénzért!
Előnyök:
1. Kiváló kialakítás, megbízható felépítés 2. Digitális képminőség 3. Sok csatlakozó 4. Intelligens, a Samsung okostelefonokkal való párosítás képessége (végül is ökoszisztéma)
Hátrányok:
1. Csak a rajongók fogadják el a hangvezérlő panelt. Ha szülőknek vagy csak konzervatív személynek vásárol, azonnal rendelje meg a szabványos BN59-01268D távirányítót. A mellékelt tételek egyik gombjával nem lehet csatornát váltani! Vagy hangvezérlés, vagy 2-3 kattintás. 2. Nem tetszett az előre beállított kép. Tetszés szerint testre szabva
Megjegyzés:
Soha nem figyeltem analóg jelet az LCD TV-n, mindig digitális volt a CI + -on keresztül. Itt és itt találtam analóg csatornákat - azonnal megéreztem a különbséget. Gyorsan átállítottam a bemenetet digitálisra, és ennyi, a kép tökéletes, ahogy szoktam.
Előnyök:
Képminőség
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Nagyon jó TV modell. Jó képminőség, könnyen beállítható és használható a távirányító a modell tévéjéhez. Kényelmes internet-hozzáférés, jó és stabil internet-kapcsolat. Mindenkinek ajánlom ezt a modellt.
Előnyök:
Tervezés. Nehéz állvány - szilárdan áll. (a macska folyamatosan elfut mellette az ablakpárkányon, a fény már rég leesett volna). Jó mátrix kiváló képminőséggel, és a hang megfelelő egy ilyen vékony tokhoz. Van egy okos, és működik, bár a nagyobb kényelem érdekében távoli légi egérre van szükség, és nem a készletben lévőre. A gofri jól és magabiztosan fog (Asus 51 router, 3 méter, egy fal) A Sinezub is stabilan működik. Bár a távirányító rendkívül aszketikus - csak öt gomb, miután megszokta, szabadon használhatja. Ismét vannak hangparancsok (kívülről viccesen néz ki - az ember a távirányítóba beszél, mint egy mikrofonba) A beépített lejátszó minden formátumot játszik.
Hátrányok:
Szüksége van egy távirányítós, lehetőleg billentyűzettel ellátott egérre az intelligens használat érdekében. Bár minden kényelmesebb egy számítógéppel (esetemben MAC-Mini). Ez a második Samsung a családban. Az első már 6-8 éves, nem is emlékszem, 32 hüvelykes és 5000-es sorozat is - hibátlanul működik. Remélem, hogy ez ugyanolyan jól fog működni.
Megjegyzés:
Ha jó mátrixra van szükséged, külön kell fizetned egy okosért - anélkül a legegyszerűbb TH mátrixokat teszik fel.
Előnyök:
Távirányító, kép, ár, vékony, stílusos
Hátrányok:
A távirányító fantasztikus (ali rendelkezik fedéllel), gyönyörű megjelenést mutat a wi fi társak tévéjén, nem tudom, kinek van problémája a konzollal, a régi is feljött hozzám egy Samsung-tól öt évvel ezelőtt csak 4 darab 50 mm hosszú M4-es csavart vettem, 10 perc alatt felakasztottam.A hang szuper, a karosszéria vékony, röviden: vásárláshoz ajánlom.
Megjegyzés:
Előnyök:
Remek TV az ebédlőben. SMART, wi-fi, távoli nagyszerű, színvisszaadás és telítettség. Magam találtam a hálózatot))) Az összes Samsung készüléket megtaláltam a házban. A YouTube nem dől el minden dicséreten túl. A TV napi 15 órában dolgozik, vakáció ideje ..) Azt tanácsolom, hogy vásároljon, mégpedig az ebédlőben, a konyhában, esetleg egy óvodában. A Samsung korlátozta a 32 hüvelykes tévék gyártását a 2018-as kínálatban, ilyenek nincsenek, és a menedzserek szerint nem várhatók.
Hátrányok:
Falra szerelés kérdése ... 4 * 40 ... 45 mm-es csavarokra van szükség ..., azonban a hiány ... (((
Megjegyzés:
Öt, ráadásul nem teszem fel, mert problémák vannak a falra szereléssel ...