LG 32LJ510U
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
32 hüvelykes tévék
Költségvetés - Felbontás: HD
LG 32LJ510U vásárlása
Műszaki adatok LG 32LJ510U
Yandex.Piaci adatok
| Fő jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 80 cm-es 31,5 " |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Képernyő mátrix típusa | TFT IPS |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Modellév | 2017 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45) |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | nem |
| Funkciók | |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| Videó felvétel | USB-meghajtóra |
| TimeShift funkció | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 739x472x168 mm |
| Súly állvánnyal | 5 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 739x441x84 mm |
| Súly állvány nélkül | 4,9 kg |
Az LG 32LJ510U véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Olcsó Matrix
Hátrányok:
A menüben vannak olyan funkciók, amelyek nem érhetők el az USB modellben, a csatlakozó hátul található, nem az oldalon. A TV-n nincsenek vezérlőgombok
Megjegyzés:
Egyszerű, olcsó TV az LG-től. Elégedett vagyok a vásárlással.
Előnyök:
Jelenleg, miután hangoltam és részletesen tanulmányoztam a tévét (már két hónapja nézem), 100% -osan elégedett vagyok vele, és minden elvárásnak megfelel, sőt még egy kicsit is. Ennyi pénzért remekül mutat - először összehasonlítottam más üzletekben lévő modellekkel - a kép tisztább (IPS mátrix, LED háttérvilágítás) és a látószög nagy! Jó hang (ha nagyon hangosan csinálod, akkor a hangszórók nem sípolnak), funkcionalitás - minden szükséges megvan. Örülök, hogy két tuner létezik - digitális set-top boxot és ingyenes digitális TV-t nézek (HD minőséget ajánlok mindenkinek, nem is számítottam rá)
Hátrányok:
Ilyen pénzért nem.
Megjegyzés:
Kívülről nagyon hűvösnek tűnik - a peremek körüli keretek nagyon kicsik. Azt is hozzáteszem, hogy a távvezérlő kényelmes és bármilyen helyzetből jól megfog. Ez apróság, de idővel rájössz, hogy nagyon fontos) Egyébként, ha valaki azt írja, hogy a kép felhős, ellenőrizze a jelforrást.
Előnyök:
A TV csodálatos. Anyunak vettem, és még soha nem bántam meg. A hang kiváló, a látószögek nem panaszkodnak. A kép remek. Költségvetéses modell, van egy kimenete az USB flash meghajtónak és a HDMI-nek, most, amikor a faluba utazik, problémamentesen megnézheti a filmeket, és nincs szükség további eszközökre. Szerettem volna venni a BBK-t, de a vélemények szerint ennek a cégnek a minősége romlott, és mivel két tévé több mint három éve működik otthon, az LG nem zavarta és inkább ezt a céget részesítette előnyben.
Hátrányok:
Nincsenek hátrányai egyáltalán, azok, akik azt írják, hogy a fejhallgató-csatlakozó hiánya hátrány, akkor ez teljes hülyeség. Minden kimenetet a termékleírás sorol fel. Minden deklarált jellemző és ennek megfelelően az áruk ára ellenére ez a modell teljesen hibátlan.
Megjegyzés:
Vegyen egy tévét az online áruházakba, 5-6k-val olcsóbbak, mint a hálózati, 18-ért ez a tévékészülék nem éri meg, de 13500-ért 2026 elején az ár normális.
Előnyök:
Igen, általában minden rendben van. MKV-t olvas az AC3-ból. A kép jó. Hang az áráért is. Könnyű és nem terjedelmes. A távirányító pontos.
Hátrányok:
A színek nem egészen valóságosak. Ennek ellenére a költségvetés érezhető. A vezérlőgomb egy és alatta van. USB hátlap és merőleges. Ha felakasztja a falra, hogyan kell behelyezni az USB flash meghajtót? Szüksége lesz egy hosszabbító kábelre az USB-hez, és vigye a TV alá. Igen, és lábakkal, minden alkalommal meg kell fordítani a tévét a pendrive beragadása érdekében. Az antennával egy L alakú hegyet is fel kell szerelnie.
Megjegyzés:
Ha megnézzük az ábrát, akkor minden rendben van. De miért nem ír senki analógról hagyományos vagy közös antennán keresztül. Valójában az analóg nem rossz. Legalább a dinamikus jelenetek nem homályosak, és a kép messziről történő pontos beállításával minden jól néz ki. Sokkal rosszabbat láttam. Jobb, ha csak a csúcskategóriás analóg modellek mutatják. Hamarosan teljesen törölni. A DVB tuner mindenképpen jó. Mindent jobban megfog, mint a konzolok. Azt tanácsolom, hogy ne állítsa a fényerőt és a háttérvilágítást maximálisra, hogy meghosszabbítsa a LED-ek élettartamát. Fotók analóg jelből.
Előnyök:
A kép jó, megbízható jelvétel!
Hátrányok:
Nem találtam!
Megjegyzés:
Minden, ami egy egyszerű TV-hez szükséges, minden készen áll és működik!
Előnyök:
Képminőség, ár, 2 hdmi bemenet. Okosan kapcsol csatornákat
Hátrányok:
Lábak - horror, miattuk távolította el a csillagot. Olyan érzés, mintha az AvtoVAZ gyárban tervezték volna őket. Nem lépnek be a barázdákba a végéig, csak a csavar erős csavarozása miatt tartanak. Idővel azt hiszem, fel kell akasztanom a falra. ez a kialakítás megkérdőjelezhető
Megjegyzés:
Előnyök:
Egyszerű, kényelmes tévé kis áron.
Hátrányok:
nem találtam
Megjegyzés:
Ár, minőség - egyezés.
Előnyök:
Könnyű olcsó 2 HDMI USB Nagyon hangos
Hátrányok:
Nincs fejhallgató kimenet
Megjegyzés:
Hiba van a piacon található leírásban: nincs fejhallgató kimenet. Normál esetben 60-ból 6-os hangerővel hallható!
Előnyök:
Kép, funkcionalitás.
Megjegyzés:
Remek TV. Elvittem az óvodába. Vannak beépített játékok. A gyerek boldog.