LG 32LM550B
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
32 hüvelykes tévék
Költségvetés - Felbontás: HD
LG 32LM550B vásárlása
Jellemzők LG 32LM550B
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 81 cm (32 ") |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Képernyő mátrix típusa | TFT IPS |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 50 Hz |
| Modellév | 2019 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), Xvid, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 736x464x180 mm |
| Súly állvánnyal | 4,7 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 736x437x83 mm |
| Súly állvány nélkül | 4,65 kg |
Az LG 32LM550B véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Jó lehetőség adni.
Hátrányok:
Számomra a hátrány az alacsony antennaellátás hiánya az egyszerű antennacsatlakozón keresztül.
Megjegyzés:
Nyári rezidenciának vettem, a kép és a hang normális, ebből a szempontból nem vagyok profi. De az antennaerősítő kiegészítő kisáramú tápellátásának hiánya nyomasztó, esetemben 5 V a LUMAX DA2503A esetében. Ezért olyan digitális TV-tunert kell használnia, amely gyenge áramot szolgáltat.
Előnyök:
Kiváló minőségű TV
Hátrányok:
-
Megjegyzés:
Tökéletes TV a mibox4 csatlakoztatásához, kiválóan működik okostelefonként az android TV 8.1-n. Azt nézed, amit akarsz, és amikor akarsz. 11 darabot vett a Tmall-on
Előnyök:
Csak egy normál tévékészülék gyorsan és kényelmesen felállítható.elégedett anya.
Megjegyzés:
Előnyök:
Nagyszerű kép. A világos IPS kijelző bármely szögből látható. A Full HD hiánya egyáltalán nem érezhető.
Hátrányok:
A hang sík. De gyorsan megszokja. Tévézni elég
Megjegyzés:
Előnyök:
Remek TV a pénzért
Hátrányok:
A képernyő minősége 4-re
Megjegyzés:
Bérelt lakásért sajnálom szuper
Előnyök:
Egyszerű és kényelmes
Megjegyzés:
Vettem anyámnak három nézetet a digitális televíziózásról, nagyon jól megbirkózom a feladattal