Samsung UE32N4010AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
13
Legjobb értékelés
32 hüvelykes tévék
Költségvetés - Felbontás: HD
Vásároljon Samsung UE32N4010AU terméket
Tulajdonságok Samsung UE32N4010AU
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 81 cm (32 ") |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 50 Hz |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | USB |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 737x465x151 mm |
| Súly állvánnyal | 3,9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 737x438x74 mm |
| Súly állvány nélkül | 3,8 kg |
| további információ | Képminőségi index 200 Hz |
Vásárlói vélemények a Samsung UE32N4010AU termékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Feladatait ellátja, az ára és hangja jó. Gyönyörű! Vékony fehér keret, szinte láthatatlan.
Hátrányok:
A fali tartók nem tartoznak hozzá. A darutartó rögzítőelemeinek szokásos csomagjában semmi nem fér bele, mert a Samsungok szeretik a csavarokat elsüllyeszteni, ezért azonnal nézze meg, ha azt tervezi, hogy felakasztja, akkor előre vásároljon, megfelelő kötőelemeket kellett keresnünk, mivel a közelben vannak üzletek .
Megjegyzés:
Jó modell. Egyszerű
Előnyök:
Nagy kijelző, világos kivitel, a falra akasztható
Hátrányok:
- Az MKV videoformátum nem támogatott, bár a specifikációk megmondják, hogy mi támogatott (az biztos, hogy különféle mkv fájlokkal csatlakoztattam egy pendrive-ot) - Csatornák keresésekor egy csomó nem működő csatornát talált, és emiatt a csatornák fele egyszerűen nem működik, de ott vannak, és fekete képernyőt mutatnak, és ez nem túl kényelmes
Megjegyzés:
Általában a TV nem rossz, de a videó formátum (nem működik mkv) nagyon ideges
Hátrányok:
Hosszú várakozás a csatornaváltásra, nincs további csavar a falra történő rögzítéshez (nem szabványos méret, ilyen nem volt a tartóban)
Megjegyzés:
Előnyök:
Elegáns megjelenés. A lábak szokatlan formája (3359. rendelés) Általában a fehér szín nagyon eredeti, és díszíti a szobát.Minden szükséges csatlakozó megtalálható az egyéb berendezések csatlakoztatásához. Nagyon praktikus távirányító. Az ilyen modellekről pedig nem kell írni, hogy a csendes hang kiváló hang, csak ne felejtsük el, hogy hátulról érkezik - ezért hagyjon távolságot -, ha a falon lóg = ez nem egy kép az Ön számára!
Hátrányok:
Nagyon kevés kodeket reprodukál, ezért alkalmasabb normál TV-ként. Ha filmet akar nézni - vásárolja meg a szükséges felszerelést))))
Megjegyzés:
Ezért a pénzért - egy nagy mátrix és egy jó kép, 2019-es modell
Előnyök:
Megjelenés, könnyű irányítás
Hátrányok:
A kép nem szaftos, elmélyülhet a beállításokban és beállíthatja saját maga. Ha valakit bosszant a "fakulás", azt tanácsolom, hogy lépjen a további képbeállításokhoz, és távolítsa el a mozgás kiemelését. Általában a pénzért jó a tévé. Ha tetszik a hang, ne vegye fel a tévét. Nem túl erős (ismét a beállításokban ki kell választanod a zenei módot)
Megjegyzés:
Ilyen árú tévét nem lehet csúcskategóriás Samsungként megjeleníteni. A szüleim megkedvelték. Az intelligens TV természetesen nem. Nézze meg alaposan a csomagolást - a lábak nagyon ügyesen el voltak rejtve a habban.
Előnyök:
Kiváló ár / minőség, a Samsung valószínűleg az egyik legmegbízhatóbb tévé, ellentétben a SONY-val és a Philips-szel, kizárólag e márkájú tévéket vásárolok, annak olcsó költsége ellenére is teljes mértékben kielégítik a fogyasztó igényeit. Kiváló képminőség, gyönyörű design, felhasználóbarát távirányító
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Kiváló képminőség,
Előnyök:
Nincs érdem, kivéve, hogy a látószög normális. És így a szokásos fehér TV.
Hátrányok:
A fali tartó felszereléséhez külön meg kell vásárolnia 4 db 30 mm hosszú csavart (M4 vagy M5). Valószínűleg nem talál ilyen csavarokat a tartó készletben. Miután kicsit turkált benne, nem találta - HDMI CEC. Nyilván nem az.
Megjegyzés: