LG 43UN74006LA 43 "(2020)
Rövid áttekintés
LG 43UN74006LA 43 "(2020) vásárlás
Műszaki adatok LG 43UN74006LA 43 "(2020)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 43 "(109 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| HD felbontás | 4K UHD, HDR |
| HDR formátum | HDR10 + |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Képernyő mátrix típusa | TFT IPS |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 50 Hz |
| Dinamikus jelenetindex | 100 |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | webOS |
| Modellév | 2020 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20W (2x10W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 2.0 |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Airplay támogatás | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Ellenőrzés | hang, univerzális (többmárkás) távirányító |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Alkalmas szállodai használatra | Igen |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 973x622x221 mm |
| Súly állvánnyal | 9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 973x572x85 mm |
| Súly állvány nélkül | 8,2 kg |
| Ökoszisztéma | LG Smart ThinQ |
| Az "intelligens otthon" rendszerben működik | van |
| további információ | Magic Remote tartozék; 360 VR támogatás |
Vélemények az LG 43UN74006LA 43 "(2020)
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Jó kép, nincs színvesztés a Samsung bűnügyi felülvizsgálata során, ez nem az, a hang átlagos, nagyon klassz és gyors A Magic távirányító könnyen kezelhető, a menüben minden egyértelmű, nagyon tetszett a telefonkapcsolat, a A TV a vastagsága ellenére nagyon könnyű, összehasonlítottam a Samsung ohmmal, és erre a TV-re esett a választás !!!!
Hátrányok:
Nem találtam
Megjegyzés:
Előnyök:
Feljött a régi LG távirányítója.
Hátrányok:
A fénypontok történnek, és elrontják a szépség benyomását. A VESA 200 × 200 csatlakozási szabvány rosszabb, mint a korábbi LG-nél: VESA 400 × 400 Nincs analóg audio kimenet. Képtelen beállítani a hangot a digitális audiokimeneten. A keret jelenléte kisebb hátrányoknak is tulajdonítható, tk. keret nélküli kialakításhoz szokott.
Megjegyzés:
Általában a pontszám 4. Meg lehet nézni.
Előnyök:
Bekapcsol és gyorsan reagál. Nem lassul. HDR. 4K.
Hátrányok:
a hang nem irányít az iptv-ben. És csak ne találj normális IPTV-t, a minőség szar - de ez már nem TV probléma. A tévécsatornák esetében jobb, ha digitális csatornákhoz a régi jó TV-kábelt vagy antennát használjuk.
Megjegyzés:
Nehéz megérteni, hogy miért nem működtek a távirányító varázslatai - nem reagált a hangra, és hiányzott a kurzor. Újra kellett regisztrálni az útvonalat: tartsa lenyomva a Vissza + Kezdőlap gombot. És tartsa lenyomva a Guide gombot.
Előnyök:
Képernyő Képminőség Számítógéphez csatlakoztatva jó kép
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Kiváló TV a szegmensében