LG 20MT48VF
Rövid áttekintés
Vásároljon LG 20MT48VF
Jellemzők LG 20MT48VF
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 20 "(51 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, Edge LED |
| Képernyő mátrix típusa | TFT TN |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Modellév | 2016 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| A televíziós szabványok támogatása | PAL, SECAM, NTSC |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Támogatott bemeneti formátumok | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rendelkezésre álló engedélyek, ha PC-hez csatlakozik | 640x480, 800x600, 1024x768, 1360x768 |
| Hang | |
| Hangerő | 6W (2x3W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | HDMI, USB |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | nem |
| CI támogatás | igen, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| Ébresztő óra | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 467x330x146 mm |
| Súly állvánnyal | 2,4 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 467x278x53 mm |
| Súly állvány nélkül | 2,2 kg |
| további információ | USB automatikus lejátszás - lehetővé teszi a csatlakoztatott USB-eszközön található tartalom lejátszását a TV bekapcsolása után |
Az LG 20MT48VF véleménye
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Képminőség digitális csatornákon.
Hátrányok:
Látószögek.
Megjegyzés:
Tegnap vettem ezt a tévét munkám miatt, ezért csak az első, felszínes benyomásokat fogom leírni. Az antennához csatlakozva könnyen elkaptam 10 digitális csatornát, 3 rádiócsatornát és bizonyos mennyiségű analógot (nem érdekeltek ezek, mivel az antennám minősége kritikán aluli). De a digitális minőség meghaladja a dicséretet, állítsa be a "sport" módot, a hokit nézni igazi öröm! Általánosságban elmondható, hogy ez a TV remek lehetőség a konyhába vagy a munkába! De csak akkor, ha a képernyő a szemed szintjén van! A deklarált széles látószög ellenére lehetetlen alulról felfelé nézni a képernyőt. Vegye figyelembe, amikor vásárol! De ez az átlós és árkategóriás tévék gyakori szerencsétlensége. A többi pedig egy csodálatos TV!
Előnyök:
1. Ár. 8660-ért sikerült megkaparintanom. Másnap az ajánlatot visszavonták az értékesítésből. 2. Támogatja ÖSSZES digitális TV szabványt: Földi antenna, kábeltévé és műholdas TV. 3. A beépített médialejátszó a flash meghajtóról mindent felismert, amit letöltöttem a külső merevlemezre
Hátrányok:
A mátrix minősége és a betekintési szög nem szökőkút, de a funkcionalitás és az ár indokolt.
Megjegyzés:
Kiváló választás olcsó tévékészülékhez, és ha digitális tévét szeretne nézni a konyhájában vagy a nyaralóban. Ellenőriztem a működését a CAM CI + NTV + modullal. Mindent egy egyszerű csatornakereső varázsló konfigurál, ahol csak digitális TV-szolgáltatót kell választania.
Előnyök:
a márka magabiztossága
Hátrányok:
Tippjeim szerint az LG úgy helyezi el ezeket a képernyőket, hogy ne üljön sokáig a konyhában, és ne rontsa el az alakját.
Megjegyzés:
TV-t választott a konyhában 15-24 átlósan.A digitális tuner nélküli kínai kézművesek árai (és ez egy újabb 1000 egy set-top box esetében, valamint az, hogy állandóan szükség van 2 távirányító egyszerre történő használatára, ami a kényelem szempontjából felbecsülhetetlen érték) 5600-tól 16 átlóig terjednek. Miután 7800-at fizettem, kaptam egy márkát (az önkielégítéshez), nem konzolokat, a megbízhatóságba vetett bizalmat és még 3 beépített játékot (!). Biztos vagyok benne, hogy hűen fog szolgálni, mint a gyártó összes felszerelése. Azok számára, akik azt írják, hogy szörnyű, azt javaslom, hogy vegyenek kétes hírű, de jó látószögű kínait. Letettem, beállítottam, hogy a szükséges helyzetből lássam, és boldog vagyok.
Előnyök:
Kiváló TV a szegmensében.
Hátrányok:
Nincs fejhallgató kimenet.
Megjegyzés:
Egy jó TV a konyhához, és nem csak, a hangzásnak különösen örültem. Van egy hangszínszabályzó, csak szuperül állíthatja be.
Előnyök:
Normál TV.
Hátrányok:
Igen, kissé elveszíti a színét, ha nem közvetlenül nézi, de számomra ez nem kritikus.
Megjegyzés:
A leírás tartalmazza a DVB-T2 funkciót - a TV-t nem tudtam hangolni az antennán keresztül. További DVB-T2 nélkül nem működött.
Előnyök:
Kép, hang, vezérlés
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés: