LG 32LT340C 32 "(2019)
Rövid áttekintés
LG 32LT340C 32 "(2019) vásárlás
Műszaki adatok LG 32LT340C 32 "(2019)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 81 cm (32 ") |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 50 Hz |
| Modellév | 2019 |
| Kép | |
| Fényerősség | 240 cd / m2 |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, HDMI x2, USB x2, RS-232, Ethernet (RJ-45) |
| Kimenetek | audio (sztereó), optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Fejhallgató csatlakozó | van |
| CI támogatás | igen, egy rés |
| Funkciók | |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Ellenőrzés | univerzális (többmárkás) távirányító |
| Továbbá | |
| Alkalmas szállodai használatra | Igen |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Kensington zárnyílás | van |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 739x472x168 mm |
| Súly állvánnyal | 4,9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 739x441x84 mm |
| Súly állvány nélkül | 4,85 kg |
| további információ | Wake on LAN, USB klónozás, SNMP |