LG 28TK410V-PZ
Rövid áttekintés
LG 28TK410V-PZ vásárlás
Jellemzők LG 28TK410V-PZ
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 27,5 "(70 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1366x768 |
| HD felbontás | 720p HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | HDMI, USB |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | USB |
| Wi-Fi támogatás | nem |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 100 × 100 mm |
| Energiafogyasztás | 28 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 642x436x186 mm |
| Súly állvánnyal | 4,7 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 642x396x58 mm |
| Súly állvány nélkül | 4,5 kg |
| további információ | Magic Remote tartozék |
Az LG 28TK410V-PZ véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Egy idős embert választottam ajándékba, .. azt hiszem, boldog lesz ... Személy szerint nekem minden tetszett, egy közönséges tévé, ... a piacon rossz műanyagról és hangról írtak, ... nekem szóval ... rendben ... Jostic érdekes módon rejtve, az alja előtt, középen ...
Hátrányok:
Nem találtam képet a képen, .. talán rosszul néztem ki, .. az utasítások .. hosszúak, nem tudtam elsajátítani az egészet ...
Megjegyzés:
2026 egyetlen modellje az olcsó tévék között, ami "cég" lenne ... valójában nincs sok közül választhatunk ...
Előnyök:
Rendszeres TV. Fehéret vettünk a konyhába
Hátrányok:
Erősítővel ellátott antennát használunk digitális DVB-T2 csatornák fogadására. Amikor volt előtag, az erősítőt abból táplálták. A TV menüben nem találtam az antennaerősítő külső tápellátásának vezérlésére szolgáló elemet. Az antennát egy külső injektorból táplálja.
Megjegyzés:
A nálunk lévő DVB-T2 set-top boxhoz képest egyes csatornákat lassabban kapcsol. Előfordul, hogy a fekete képernyő legfeljebb 3 másodpercig "lóg". De szeretném megjegyezni, hogy egyes set-top boxok is lassabban kapcsolják ezeket a csatornákat (főleg 3 multiplexet és különböző PLP-vel rendelkező csatornákat a második multiplexben). A tok műanyagja, igen, igen, olcsónak tűnik, de nem befolyásolja a "sebességet". A vezérlés kényelme (csatornaváltás, lista kiválasztása stb.) Négyes számára. Megszoktuk, hogy az OK gomb megnyomásával hívjuk meg a csatornákat, majd a fel / le nyilakkal válasszuk ki a kívántat, majd ismét OK. Van egy külön gomb Lista, Ezután kiválasztottuk a csatornát - OK, majd ismét meg kell nyomnod a Lista vagy az Exit gombot a lista eltávolításához. Szokjuk meg.
Hátrányok: Egyik sem Megjegyzés: Kiváló márkás tévé kevés pénzért. A 10. régi Sony Bravia 32d helyére került. A kép és a hang minősége kiváló a régi TV-hez képest. Akik rossz hangot írnak, akkor vagy gyári házasságot kötöttek, vagy NAGY hallásproblémák !!!! Kinek van szüksége egy jól ismert márka harangok és sípok nélküli egyszerű TV-jére, vegye el, hogy nem fogja megbánni.
Előnyök:
10 ezer kiváló tévéért
Megjegyzés:
Előnyök:
Általában tetszett a tévé, a hang a konyha számára megfelelő, a kép normális.
Hátrányok:
Csak az nem tetszett, hogy a képernyő a szélén elmozdul a kerettől, egy kis rés képződik, felhívtam az LG-t és azt mondtam, hogy ez normális. A szobában van egy másik LG TV is, a képernyő szorosan szomszédos a kerettel .
Megjegyzés: