LG 43LK5990
Rövid áttekintés
LG 43LK5990 vásárlás
LG 43LK5990 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 42,5 "(108 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD, HDR |
| HDR szabvány | HDR 10 |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| operációs rendszer | webOS |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | DTS |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11ac, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Funkciók | |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 976x628x218 mm |
| Súly állvánnyal | 8,1 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 976x583x70 mm |
| Súly állvány nélkül | 7,6 kg |
| további információ | TruMotion 100 Hz |
Az LG 43LK5990 véleménye
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Első látásra tetszett a tévé! Sokáig néztem az egyik boltban, de itt 4 ezerrel olcsóbbnak bizonyult. És így a kép nagyon fényes, lédús. A hang jó, tágas, nincs szükség további felszerelésre. Intelligens intelligens, tiszta menüvel. A TV fehér színe szintén + gyönyörű, és nem látszik por)
Hátrányok:
Nem találta
Megjegyzés:
Előnyök:
a kényelmes Smart TV menü nem lassítja a jó képet
Hátrányok:
nem találtam
Megjegyzés:
kiváló szoftver a számítógépéhez. telepítette a szoftvert a számítógépre, és a program WI-FI-n keresztül azonnal észlelte a tévét
Előnyök:
Kiváló képminőség, hangzás. A ház fehér színén nem látszik por. Jó termék alacsony áron.
Hátrányok:
Nem található.
Megjegyzés:
Előnyök:
Nemrég vettem ezt a tévét wi-fi-vel. Kiváló képernyőminőség. Élénk lédús színek, akárcsak egy moziban. Kényelmes menü.
Megjegyzés:
Előnyök:
Teljes hichdi, színminőség
Hátrányok:
a hang halk
Megjegyzés:
Előnyök:
Az ár és a kép tetszett, aminek az illata mindenki írt, gyorsan elmúlt
Hátrányok:
Nagyon hülye okos, mégis külön kellett vásárolni
Megjegyzés: