Lenovo V130-15IGM 81HL002VRU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
laptopok munkához
2026 - Internet számára - Akár 30.000 rubel - Akár 50.000 rubel - Olcsó
Vásárolja meg a Lenovo V130-15IGM 81HL002VRU terméket
Jellemzők Lenovo V130-15IGM 81HL002VRU
Yandex.Piaci adatok
| Egy típus | |
| Egy típus | jegyzetfüzet |
| operációs rendszer | DOS, nincs operációs rendszer |
| CPU | |
| CPU | Intel Pentium, Intel Pentium Silver N5000 1100 MHz |
| Processzor mag | Ikrek-tó |
| A processzormagok száma | 4 |
| L2 gyorsítótár mérete | 4 MB |
| L3 gyorsítótár mérete | 3 MB |
| memória | |
| memória | 4 GB DDR4 2133 MHz |
| Kép | |
| Képernyő | 15,6 hüvelyk, 1366x768, széles |
| Képernyőfedél típusa | matt |
| Képernyő mátrix típusa | TN |
| Képernyő háttérvilágítása | VEZETTE |
| Grafikus kártya típusa | beépített |
| Videoprocesszor | Intel UHD Graphics 605 |
| Videomemória típusa | SMA |
| Tárolóeszközök | |
| Meghajtó konfigurációja | SSD |
| Teljes tárolókapacitás | 128 GB |
| Teljes SSD-tárhely | 128 GB |
| Meghajtó interfész | Soros ATA |
| Optikai meghajtó | DVD-RW belső |
| Kommunikáció | |
| LAN / modem | hálózati kártya 1000 Mbps |
| Vezetéknélküli kapcsolat | Wi-Fi IEEE 802.11ac, Bluetooth 4.1 |
| Interfészek | USB 3.0 Type A x 2, HDMI kimenet, mikrofon / fejhallgató kombináció |
| Nyerőgépek | |
| Flash kártyaolvasó | van |
| Bővítőhelyek / memóriakártyák | SDHC, SDXC, SD |
| Étel | |
| Elem élettartam | 6 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 30 Wh |
| Az elemcellák száma | 2 |
| Elemtípus | Li-Ion |
| Beviteli eszközök | |
| Helymeghatározó eszközök | Érintőpad |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Továbbá | |
| Webkamera | igen, 0,3 MP |
| Jellemzők: | Kensington zárnyílás |
| Méretek (HxSzx) | 375x253x22,3 mm |
| Súly | 1,8 kg |
| további információ | Megbízható platform modul TPM 2.0; védő redőny a fényképezőgéphez; a csuklópántok lehetővé teszik a kijelző 180 fokos elfordítását; 2 x USB 3.0 vagy 1 x USB 3.0 és 1 x USB 2.0 |