Lenovo IdeaPad L340-15API 81LW0050RK
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
laptopok munkához
2026 - Internethez - Akár 30 000 rubel - Akár 50 000 rubel - Olcsó - Jó akkumulátorral
Vásárolja meg a Lenovo IdeaPad L340-15API 81LW0050RK terméket
Tulajdonságok Lenovo IdeaPad L340-15API 81LW0050RK
Yandex.Piaci adatok
| Egy típus | |
| Egy típus | jegyzetfüzet |
| operációs rendszer | DOS, nincs operációs rendszer |
| CPU | |
| CPU | AMD Ryzen 3 3200U 2600 MHz |
| A processzormagok száma | 2 |
| L2 gyorsítótár mérete | 1 MB |
| L3 gyorsítótár mérete | 4 MB |
| memória | |
| memória | 4 GB DDR4 2400 MHz |
| Maximális méret | 16 GB |
| Helyek száma | 1 |
| Forrasztott RAM | 4GB |
| Kép | |
| Képernyő | 15,6 hüvelyk, 1920x1080 széles |
| Képernyőfedél típusa | tükröződésmentes |
| Képernyő mátrix típusa | TN |
| Képernyő háttérvilágítása | VEZETTE |
| Grafikus kártya típusa | beépített |
| Videoprocesszor | AMD Radeon Vega 3 |
| Videomemória típusa | SMA |
| Tárolóeszközök | |
| Meghajtó konfigurációja | SSD |
| Teljes tárolókapacitás | 128 GB |
| Teljes SSD-tárhely | 128 GB |
| Meghajtó interfész | Soros ATA |
| Meghajtó forma tényező | 2.5" |
| Optikai meghajtó | nem |
| Kommunikáció | |
| LAN / modem | hálózati kártya 1000 Mbps |
| Vezetéknélküli kapcsolat | Wi-Fi IEEE 802.11ac, Bluetooth 4.2 |
| Interfészek | USB 3.1 típusú A x 2, USB 3.1 C típusú, HDMI kimenet, mikrofon / fejhallgató kombináció |
| Étel | |
| Elem élettartam | 8,5 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 36 Wh |
| Az elemcellák száma | 3 |
| Elemtípus | Li-Ion |
| Beviteli eszközök | |
| Helymeghatározó eszközök | Érintőpad |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Továbbá | |
| Webkamera | igen, 0,3 MP |
| Jellemzők: | Kensington zárnyílás |
| Méretek (HxSzx) | 363x254,6x22,9 mm |
| Súly | 2,2 kg |
| további információ | FW TPM 2.0 megbízható platform modul |