Lenovo ThinkBook 14-IIL 20SL0036RU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
laptopok munkához
2026 - Internetre - Jó akkumulátorral - Jó képernyővel
Vásárolja meg a Lenovo ThinkBook 14-IIL 20SL0036RU terméket
Tulajdonságok Lenovo ThinkBook 14-IIL 20SL0036RU
Yandex.Piaci adatok
| Egy típus | |
| Egy típus | jegyzetfüzet |
| operációs rendszer | DOS, nincs operációs rendszer |
| CPU | |
| CPU | Intel Core i5, Intel Core i5-1035G1 1000 MHz |
| Processzor mag | Jég-tó-u |
| A processzormagok száma | 4 |
| L2 gyorsítótár mérete | 2 MB |
| L3 gyorsítótár mérete | 6 MB |
| Chipset | Intel SoC |
| memória | |
| memória | 8 GB DDR4 2666 MHz |
| Maximális méret | 24 GB |
| Helyek száma | 1 |
| Kép | |
| Képernyő | 14 hüvelyk, 1920x1080, szélesvásznú |
| Képernyőfedél típusa | tükröződésmentes |
| Képernyő mátrix típusa | IPS |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 60 Hz |
| Képernyő háttérvilágítása | VEZETTE |
| Grafikus kártya típusa | beépített, diszkrét |
| Videoprocesszor | AMD Radeon 630 |
| Videomemória mérete | 2 GB |
| Tárolóeszközök | |
| Meghajtó konfigurációja | SSD |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Teljes SSD-tárhely | 512 GB |
| Meghajtó interfész | M.2 |
| Optikai meghajtó | nem |
| Kommunikáció | |
| LAN / modem | hálózati kártya 1000 Mbps |
| Vezetéknélküli kapcsolat | Wi-Fi IEEE 802.11ax, Bluetooth 5.0 |
| Interfészek | USB 2.0 A típus, USB 3.0 A x 2 típus, USB 3.0 C típus, HDMI kimenet, mikrofon / fejhallgató kombináció, Ethernet - RJ-45 |
| Nyerőgépek | |
| Flash kártyaolvasó | van |
| Bővítőhelyek / memóriakártyák | SDHC, SDXC, SD |
| Étel | |
| Elem élettartam | 9 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 45 Wh |
| Az elemcellák száma | 3 |
| Elemtípus | Li-Ion |
| Beviteli eszközök | |
| Helymeghatározó eszközök | Érintőpad |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Továbbá | |
| Webkamera | igen, 1 MP |
| Jellemzők: | fém tok, Kensington zárnyílás |
| Méretek (HxSzx) | 326x230x17,9 mm |
| Súly | 1,5 kg |