Lenovo IdeaPad S340-15API 81NC00HMRK
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
laptopok munkához
2026 - Internethez - Akár 50 000 rubel - Jó akkumulátorral - Jó képernyővel
Vásárolja meg a Lenovo IdeaPad S340-15API 81NC00HMRK terméket
Tulajdonságok Lenovo IdeaPad S340-15API 81NC00HMRK
Yandex.Piaci adatok
| Egy típus | |
| Egy típus | laptop, ultrabook |
| operációs rendszer | DOS |
| CPU | |
| CPU | AMD Ryzen 3 3200U 2600 MHz |
| A processzormagok száma | 2 |
| L2 gyorsítótár mérete | 1 MB |
| L3 gyorsítótár mérete | 4 MB |
| memória | |
| memória | 8 GB DDR4 2400 MHz |
| Maximális méret | 12 GB |
| Helyek száma | 1 |
| Forrasztott RAM | 4GB |
| Kép | |
| Képernyő | 15,6 hüvelyk, 1920x1080 széles |
| Képernyőfedél típusa | tükröződésmentes |
| Képernyő mátrix típusa | IPS |
| Képernyő háttérvilágítása | VEZETTE |
| Grafikus kártya típusa | beépített |
| Videoprocesszor | AMD Radeon Vega 3 |
| Videomemória típusa | SMA |
| Tárolóeszközök | |
| Meghajtó konfigurációja | SSD |
| Teljes tárolókapacitás | 256 GB |
| Teljes SSD-tárhely | 256 GB |
| Meghajtó interfész | M.2 |
| Meghajtó forma tényező | M.2 2242 |
| Optikai meghajtó | nem |
| Kommunikáció | |
| Vezetéknélküli kapcsolat | Wi-Fi IEEE 802.11ac, Bluetooth 4.2 |
| Interfészek | USB 3.1 típusú A x 2, USB 3.1 C típusú, HDMI kimenet, mikrofon / fejhallgató kombináció |
| Nyerőgépek | |
| Flash kártyaolvasó | van |
| Bővítőhelyek / memóriakártyák | SDHC, SDXC, SD |
| Étel | |
| Elem élettartam | 8 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 52,5 Wh |
| Elemtípus | Li-Ion |
| Beviteli eszközök | |
| Helymeghatározó eszközök | Érintőpad |
| Háttérvilágítású billentyűzet | van |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Továbbá | |
| Webkamera | igen, 1 MP |
| Jellemzők: | fém tok |
| Méretek (HxSzxT) | 358x245x17,9 mm |
| Súly | 1,8 kg |
| további információ | FW TPM 2.0 megbízható platform modul |