Lenovo IdeaPad L340-17API 81LY001RRK
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
laptopok munkához
2026 - Internethez - Akár 50 000 rubel - Olcsó - Jó akkumulátorral
Vásárolja meg a Lenovo IdeaPad L340-17API 81LY001RRK terméket
Jellemzők Lenovo IdeaPad L340-17API 81LY001RRK
Yandex.Piaci adatok
| Egy típus | |
| Egy típus | jegyzetfüzet |
| operációs rendszer | DOS, nincs operációs rendszer |
| CPU | |
| CPU | AMD Ryzen 3 3200U 2600 MHz |
| A processzormagok száma | 2 |
| L2 gyorsítótár mérete | 1 MB |
| L3 gyorsítótár mérete | 4 MB |
| memória | |
| memória | 4 GB DDR4 2400 MHz |
| Maximális méret | 8 GB |
| Helyek száma | 1 |
| Forrasztott RAM | 4GB |
| Kép | |
| Képernyő | 17,3 hüvelyk, 1366x768, 1600x900, széles |
| Képernyőfedél típusa | tükröződésmentes |
| Képernyő mátrix típusa | TN |
| Képernyő háttérvilágítása | VEZETTE |
| Grafikus kártya típusa | beépített |
| Videoprocesszor | AMD Radeon Vega 3 |
| Videomemória típusa | SMA |
| Tárolóeszközök | |
| Meghajtó konfigurációja | HDD + SSD |
| Teljes tárolókapacitás | 1128 GB |
| Teljes SSD-tárhely | 128 GB |
| Teljes HDD kapacitás | 1000 GB |
| Meghajtó interfész | Soros ATA |
| Forgási sebesség | 5400 fordulat / perc |
| Meghajtó forma tényező | 2.5" |
| Optikai meghajtó | nem |
| Kommunikáció | |
| LAN / modem | hálózati kártya 1000 Mbps |
| Vezetéknélküli kapcsolat | Wi-Fi IEEE 802.11ac, Bluetooth 4.2 |
| Interfészek | USB 3.1 Type A x 2, USB 3.1 Type-C, HDMI kimenet, mikrofon / fejhallgató kombináció, Ethernet - RJ-45 |
| Étel | |
| Elem élettartam | 7,5 óra |
| Akkumulátor-kapacitás | 36 Wh |
| Elemtípus | Li-Ion |
| Beviteli eszközök | |
| Helymeghatározó eszközök | Érintőpad |
| Hang | |
| Beépített hangszórók | van |
| Beépített mikrofon | van |
| Továbbá | |
| Webkamera | igen, 0,3 MP |
| Jellemzők: | Kensington zárnyílás |
| Méretek (HxSzx) | 413x284,6x2,4,3 mm |
| Súly | 2,8 kg |
| további információ | FW TPM 2.0 megbízható platform modul |