Samsung UE43N5510AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung tévék
Intelligens - olcsó - Full HD - HDR mód - típus: LCD
Vásároljon Samsung UE43N5510AU terméket
Tulajdonságok Samsung UE43N5510AU
Yandex.Piaci adatok
| Fő jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 42,5 "(108 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD, HDR |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, Edge LED |
| Helyi tompítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20 W (2x10 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Funkciók | |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Energiafogyasztás | 100 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 972x646x297 mm |
| Súly állvánnyal | 11,1 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 972x569x61 mm |
| Súly állvány nélkül | 9,2 kg |
| további információ | Képminőségi index 500 Hz; IPv6 támogatás |
Vásárlói vélemények a Samsung UE43N5510AU termékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Az ár 27 700-at vettem fel a főnév online áruházban (a Yandex piacon található vélemények normáival). A tévé be- és kikapcsolásakor nincs idióta hang, és magát a be- / kikapcsolást gyönyörű animáció kíséri. Kétsávos Wi-Fi van. Jó, hogy vannak intelligens függvények, de a hiányosságokban írok azok működéséről.
Hátrányok:
Az operációs rendszer és a benne lévő hardver gyenge, nem ástam, hogy mennyi RAM van és hány százalék van benne, de valószínűleg nagyon gyenge. A merevlemezről érkező képek és videók megtekintése közben a mikrofrízek nagyon észrevehetők a képek animálása során, és a videó nem töltődik be gyorsan, 5-7 másodpercet kell várni, hogy 1 percnyi videoklipet töltsön a Samsung S8 telefon Amikor megtudtam, hogy létezik TIZEN operációs rendszer, azt gondoltam, hogy ez ugyanolyan átgondolt lesz, mint a Samsunga Gear Sport karórán, de valójában a tévében ez valamiféle ál operációs rendszer, minimális számú alkalmazással, ott az online mozik legnépszerűbb alkalmazásai, de tegyük fel, hogy nincs alkalmazás a google fotókra vagy a Yandex lemezre, úgy tűnik, hogy nem lettek azok, hogy népszerűsítsék a Samsung Cloud-ot, ami "semmi" a fent felsorolt versenytársakhoz képest.
Megjegyzés:
Általában először vettem a tévét, akkor megveszem a 7-es vagy a 8-as sorozatot nagyobb képernyővel. És ez a tévékészülék, csak az óvoda számára, megfelelő lesz. A Youtube gyerekek rajta vannak, de a gyerekeknek semmi másra nincs szükségük. P.S. A képen a telefonról fényképeztem a tévét Smart View módban
Előnyök:
Megjelenés, műanyag minőség, remek kép, jó hangzás.
Hátrányok:
Helyi hálózaton vagy flash meghajtón nincsenek Divx, illetve Xvid kodekek, a torrentekből származó filmek már nem tekinthetők meg. Nincs 3,5 fejhallgató-csatlakozó.
Megjegyzés:
A tévé a marketing áldozata, egyes funkciók le vannak vágva, és egyes megoldások csak idiótának tűnnek. Világos konyhába vittem, a fehér tévék között nem volt különösebb választás. A tévék kiváló képpel és jó hangzással kedveskedtek nekünk. Ez minden. Később kiderült, hogy a vezetékes fejhallgató nem csatlakoztatható a tévékészülékhez, fizikailag nincs 3,5 mm-es csatlakozó. De a cseresznye a tetején a hiányzó videólejátszási formátumok. Ha azt tervezte, hogy csatlakoztat egy USB flash meghajtót, és rajzfilmeket mutat be a gyerekeknek, akkor ez nagyszerű, a legtöbb fájl nem fog lejátszani. És ez csak a tévékre vonatkozik 2018-ban.Általánosságban, a fentieket figyelembe véve, összefoglalom. A tévé igencsak alkalmas műsorok nézésére, de undorító, mint okos tévé, és nem alkalmas azok számára, akiknek van fejhallgatójuk :-)
Előnyök:
Új generációs TV beépített WIFi.
Hátrányok:
-
Megjegyzés:
Nagyon boldogok vagyunk, könnyen beállíthatók.
Előnyök:
Képminőség, hangzás
Hátrányok:
Még nem találtam
Megjegyzés:
Jó hang és kép. A HD kép tiszta, önmagában állítja be az áttekinthetőséget, az üzlet nem kedvezett vásárolni, de igazam volt.
Előnyök:
Kép, ár, funkcionalitás
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Ajánlás
Előnyök:
képminőség
Hátrányok:
csendes hang
Megjegyzés: