Samsung UE32N5000AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung tévék
Konyha - olcsó - Full HD - típus: LCD
Vásárolja a Samsung UE32N5000AU terméket
Samsung UE32N5000AU specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 80 cm-es 31,5 " |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| Wi-Fi támogatás | nem |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| Független TV-tunerek száma | 2 |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 100 × 100 mm |
| Energiafogyasztás | 66 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 737x465x151 mm |
| Súly állvánnyal | 3,9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 737x438x74 mm |
| Súly állvány nélkül | 3,8 kg |
| további információ | Képminőségi index 300 Hz |
| Garanciaidő | 365 nap |
A Samsung UE32N5000AU véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Keskeny kijelzőkeretek, villámgyorsan bekapcsol, a kép kiváló, a hang jó, könnyen beállítható, nem leng a lábakon, mint sok modern tévé, nagyon könnyű
Hátrányok:
Úgy tűnik, hogy minden működik
Megjegyzés:
Otthon vettem rendes tévénézéshez, nem akartam okosat, stb., Csak FullHD-t és keskeny kereteket szerettem volna. 15 000-ért vettem, ez a pénz biztosan megéri, a kép nagyon jó, gazdag, nincsenek képbeállítások, az automatikus képoptimalizálás jól működik egy hagyományos antennával, el lehet venni, nem bántam meg
Előnyök:
Hűvös tévékészülék, nagyon széles funkcionalitás a pénzért, az okostévé nem igaz, a kép hangja szinten van. Nagyon könnyű.
Hátrányok:
Hosszú bekapcsolás és csatornaváltás
Megjegyzés:
Előnyök:
Gyönyörű, nagyon könnyű, vékony keretek a kerületen, érthető beállítási menü, beépített tuner jelenléte a digitális TV vételéhez, egy kicsi, kényelmes távirányító, a hang kiváló, és a képminőség számomra megfelelőnek tűnik felül.
Megjegyzés:
A falra szerelhető furatok véleményem szerint nagyon közel vannak egymáshoz, és nem minden tartó fér el.
Előnyök:
minden nekem megfelel
Hátrányok:
nincs falra szerelhető
Megjegyzés:
miután az antennakábel megfelelő hangolása elkezdett jól megmutatkozni
Előnyök:
Jó kép, ár.
Hátrányok:
rossz, csendes hang. A konyhában néha főzés közben egyáltalán nem hallani. Nincs 3,5 mm-es kimenet. Nem kapcsol automatikusan HDMI-re, ha telefonról kezdi a sugárzást a chromecastra. Egy másik tévé csinálja.
Megjegyzés: