Samsung QE75Q7FNA
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung tévék
Intelligens - 4K - HDR mód - Típus: QLED
Vásároljon Samsung QE75Q7FNA-t
Műszaki adatok Samsung QE75Q7FNA
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV, QLED |
| Átlós | 74,5 "(189 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| HD felbontás | 4K UHD, HDR |
| HDR szabvány | HDR 10 |
| Helyi tompítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 100 Hz |
| Okos TV | van |
| operációs rendszer | Tizen |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 60 W (2x15 + 2x15 W) |
| Akusztikus rendszer | 4 hangszóró |
| Mélynyomó | van |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital, DTS |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | HDMI x4, USB x3, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac, WiDi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 2.0 |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Fejhallgató csatlakozó | van |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| Független TV-tunerek száma | 3 |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Videó felvétel | USB-meghajtóra |
| TimeShift funkció | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 400 × 400 mm |
| Energiafogyasztás | 270 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 1674x1040x407 mm |
| Súly állvánnyal | 41,2 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 1674x950x48 mm |
| Súly állvány nélkül | 35,9 kg |
| további információ | Képminőségi index 3200 Hz; One Connect csatlakozó; One Near kábel |
A Samsung QE75Q7FNA véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Kartika, hang
Hátrányok:
Nem játszik le néhány videofájlt a dlna-n keresztül
Megjegyzés: