Samsung The Serif QE49LS01TBU 49 "(2020)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung tévék
2026 - 4K - HDR mód - Intelligens - Típus: QLED
Samsung The Serif QE49LS01TBU 49 "(2020) vásárlás
Műszaki adatok Samsung The Serif QE49LS01TBU 49 "(2020)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV, QLED |
| Átlós | 49 cm (124 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| HD felbontás | 4K UHD, HDR |
| HDR formátum | HDR10 + |
| Sztereó hang | van |
| Képernyő frissítési gyakorisága | 200 Hz |
| Dinamikus jelenetindex | 3200 |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | Tizen |
| Modellév | 2020 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 40 W (4x10 W) |
| Akusztikus rendszer | 4 hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | HDMI x4, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac, WiDi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Többképernyős | van |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| Videó felvétel | USB-meghajtóra |
| TimeShift funkció | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Ellenőrzés | hang |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Belső funkciók | Környezeti mód |
| Energiafogyasztás | 145 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 1120x1161x475 mm |
| Súly állvánnyal | 21,9 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 1120x672x207 mm |
| Súly állvány nélkül | 20,8 kg |
| Ökoszisztéma | Samsung SmartThings |
| Az "intelligens otthon" rendszerben működik | van |
| további információ | kvantum processzor 4K; kibővített dinamikus tartomány Quantum HDR; elsötétítés típusa Supreme UHD Dimm; 360VR kamera támogatás; IPv6 támogatás |
Megjegyzések a Samsunghoz: The Serif QE49LS01TBU 49 "(2020)
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Tervezés
Hátrányok:
Nem falra szerelhető. Ár
Megjegyzés:
Előnyök:
Gyönyörű kép, dizájn, gyors böngésző
Hátrányok:
Nem található
Megjegyzés:
Előnyök:
kép, összeszerelés, tervezés, állvány mellékelve
Hátrányok:
sehogy sem lóghat a falon
Megjegyzés:
Nagyon érdekes és gyönyörű TV. Kifejezetten a lakberendezés és a friss felújítás miatt választották, főleg, hogy kiderült, hogy gyakorlatilag nincsenek ilyen vázú, nagyon érdekes kék színű, jó minőségű tévék. A lábak tartoznak - nagyon kényelmes, nincs szükség további állványra. A tévé képe kiváló, fényes és lédús. Ezt az okosat már használtuk - kényelmes, semmi fölösleges, minden gyorsan működik. Elégedett a vásárlással, valami eredetit keres.
Előnyök:
Legjobb tévé az Ön pénzéért. A kép a legmagasabb szinten van. Egyedülálló kialakítás, a barátok nem először a képernyőt nézik, hanem inkább magát a tévét. A kék színt vettem, nem bánom. Ízlésem szerint jobb, mint a fehér.
Hátrányok:
Képtelenség a falra szerelni (valakinek). Az USB portok a fedél alatt vannak a hátlapon, gyakran nem lehet mászni.
Megjegyzés:
Kiváló TV, vedd, ne habozz.