Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-210)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
forgó rudak
Jig - csukához - közepes - dugó - költségvetés - sügérhez
Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-210) vásárlás
Jellemzők Salmo Sniper ULTRA SPIN 25 (2516-210)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | forog |
| Osztály (teljesítmény) | átlagos |
| Teszt | 5-25 g |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 2,1 m |
| Szállítási hossz | 1,1 m |
| Rúd súlya | 144 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 2 |
| Fejléces anyag | összetett |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | SIC |
| Anyag kezelése | dugó |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| Garanciaidő | 6 hónap |