Salmo ELITE MICRO JIG 10 (2323-232)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
forgó rudak
Rakományhoz - Ultrakönnyű - Dugó - Költségvetés - Sügérhez
Salmo ELITE MICRO JIG 10 (2323-232) vásárlás
Műszaki adatok Salmo ELITE MICRO JIG 10 (2323-232)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | forog |
| Osztály (teljesítmény) | könnyű |
| Teszt | 2-10 g |
| Akció | gyors |
| Rúd hossza | 2,32 m |
| Szállítási hossz | 1,21 m |
| Rúd súlya | 105 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 2 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (IM7) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Anyag kezelése | EVA |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| további információ | Steek térdízület felett |
Vélemények a Salmo ELITE MICRO JIG 10 (2323-232) termékről
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Érdekes modell. Jól tartja a wobblert a patak patakján, sikeresen elkapta a kölyköt. Jól játszott nagy halak játékakor. Jig érzékenység a teszt közepétől. Elég sokoldalú modell, jó árkategóriában, kényelmes fogantyú, érzékeny ostor.
Hátrányok:
A felső része elszakadt. Tervezek még egyet.
Megjegyzés: