Salmo Sniper SPIN 8 180 (2140-180)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
forgó rudak
Sablonhoz - Ultrakönnyű - Dugó - Költségvetés - Sügérhez
Salmo Sniper SPIN 8 180 (2140-180) vásárlás
Műszaki adatok Salmo Sniper SPIN 8 180 (2140-180)
Yandex.Piaci adatok
| Fő jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | forog |
| Osztály (teljesítmény) | ultrakönnyű |
| Teszt | 2-8 g |
| Akció | átlagos |
| Rúd hossza | 1,8 m |
| Szállítási hossz | 0,96 m |
| Rúd súlya | 90 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 2 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (IM7) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | Sic |
| Anyag kezelése | EVA |
| Cső / fedél mellékelve | ügy |
| Garanciaidő | 6 hónap |