Salmo Elite JIG TWITCH 25 223 (4171-223)
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
11
Legjobb értékelés
forgó rudak
Jig - sügér - közepes - dugó
Salmo Elite JIG TWITCH 25 223 (4171-223) vásárlás
Műszaki adatok Salmo Elite JIG TWITCH 25 223 (4171-223)
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Időpont egyeztetés | forog |
| Osztály (teljesítmény) | átlagos |
| Teszt | 6-25 g |
| Akció | gyors |
| Rúd hossza | 2,23 m |
| Szállítási hossz | 1,16 m |
| Rúd súlya | 129 g |
| Rúd kialakítása | dugó |
| Szakaszok száma | 2 |
| Fejléces anyag | szén / szénszál (T30) |
| Továbbá | |
| Gyűrűk | van |
| Gyűrű anyaga | hullámzásgátló K-GUIDE SIC betétekkel |
| Anyag kezelése | EVA |
| Orsó ülés | csavar típusa |
| Garanciaidő | 6 hónap |