Samsung UE49N5570AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
49 hüvelykes tévék
HDR - Smart TV - LCD - Költségvetés
Vásároljon Samsung UE49N5570AU terméket
Tulajdonságok Samsung UE49N5570AU
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 48,5 "(123 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD, HDR |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, Edge LED |
| Helyi tompítás | van |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20 W (2x10 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | van |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 400 × 400 mm |
| Energiafogyasztás | 128 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 1105x721x297 mm |
| Súly állvánnyal | 14,6 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 1105x644x64 mm |
| Súly állvány nélkül | 13 kg |
| további információ | Képminőségi index 500 Hz; IPv6 támogatás |
Vásárlói vélemények a Samsung UE49N5570AU termékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
A kép pompás, a hang csodálatos, remekül mutat a falon.
Hátrányok:
Nem szeretem az állványt, a tévé leng rajta. A 2018-as távirányítót már lehetne frissíteni.
Megjegyzés:
Nem bánom, hogy Full HD-t vettem. A kép 5+ és nem igényel 4K-t, bár az ötlet az volt. Az intelligens TV mind a vezeték, mind a Wi-Fi segítségével okos. Router 2,4 GHz. Sehol nincs megírva, hogy a TV támogatja-e az 5GHz-et. A beállítás és a menü elemi. A hang csodálatos számomra, de a fiamnak mindenképpen szüksége van egy hangsávra)). Kiváló TV, vásárláshoz ajánlom. Az ár, figyelembe véve az akciót, nagyon elégedett volt.