Samsung QE49Q60RAU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
49 hüvelykes tévék
4K - HDR - QLED - Intelligens TV - Hangvezérlés
Vásároljon Samsung QE49Q60RAU terméket
Műszaki adatok Samsung QE49Q60RAU
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV, QLED |
| Átlós | 49 cm (124 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| HD felbontás | 4K UHD, HDR |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 100 Hz |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | Tizen |
| Modellév | 2019 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20 W (2x10 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | HDMI x4, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi, WiDi, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Wi-Fi támogatás | van |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Videó felvétel | USB-meghajtóra |
| TimeShift funkció | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Ellenőrzés | hang, univerzális (többmárkás) távirányító |
| Fényérzékelő | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| Energiafogyasztás | 155 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 1101x716x264 mm |
| Súly állvánnyal | 14,3 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 1101x637x59 mm |
| Súly állvány nélkül | 14 kg |
| további információ | Mozgási sebesség 100 Hz; Képminőségi index 2400 Hz; Quantum HDR 4x; elsötétítés típusa Supreme UHD Dimm; IPv6 támogatás; belső mód Környezet |
| Garanciaidő | 365 nap. |
A vásárlók véleménye a Samsung QE49Q60RAU termékről
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Világos kép, tiszta kép, jó hangzás. Gyors okos. A Wi-Fi csatlakoztatásával nem volt probléma. A telefonról származó fényképeket, videókat kényelmesen megtekinthetik. Nagyon tisztességes tévé a pénzemért.
Megjegyzés:
Előnyök:
Jó kép, hang, design
Hátrányok:
Oldalsó lábak
Megjegyzés:
Általában a tévékészülék nem rossz, tiszta és világos kép, minden okosan működik, az okos nem tompul. Előtte a tavalyi QE49Q6FNAU-t használtam, úgy tűnik, hogy ugyanaz, de azonnal láthatja, hogy az új modell valahogy le van vágva, színekben alacsonyabb a q6f-nél, okosan is a q6f keretei fémek voltak, most az új modell műanyag. Nos, a legköltségvetőbb kérdés, mit vegyek belőle? 50 ezer rubelért vettem. Ennél a pénznél egy tisztességes opció 49 ".