LG 49LK5910
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
49 hüvelykes tévék
HDR - Smart TV - LCD - Költségvetés
LG 49LK5910 vásárlás
Jellemzők LG 49LK5910
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 48,5 "(123 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD, HDR |
| HDR formátum | HDR10 |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, közvetlen LED |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | webOS |
| Modellév | 2018 |
| Kép | |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Hang | |
| Hangerő | 10 W (2x5 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | DTS |
| Automatikus hangerőszintbeállítás (AVL) | van |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, Xvid, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11ac, Miracast |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| Wi-Fi támogatás | van |
| Fejhallgató csatlakozó | van |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 300 × 300 mm |
| további információ | TruMotion 100 Hz |
| Garanciaidő | 12 hónap |
Az LG 49LK5910 véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Időben szállították, megfelel az összes deklarált tulajdonságnak.
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
A hang térhatású, meggondolták magukat, hogy megvegyék a hangsávot. Soha ne kapcsolja be a hangerőt 100% -on! A fekete szín a képernyő kikapcsolt részének tűnik, nem ragyog a ragyogó napsütésben, minden látható. Valamennyi alkalmazást meglehetősen gyorsan telepítik / frissítik a háttérben a jogosultsággal. Az internet (wifi 100 m / b) soha nem lassult. Kényelmes a távirányító működtetése, de jobb egérrel. Félelmetes okostévé, különösen azon az áron, amelyet szombaton bónuszokkal, kedvezményekkel és "köszönettel" fizettünk.
Előnyök:
Ár és minőség
Hátrányok:
még nem találtam
Megjegyzés:
Semmi extra. Ha TV-re van szüksége digitális csatornák, filmek és tévésorozatok számítógépről vagy pendrive-ról történő megtekintéséhez, kényelmes okostelefon segítségével, akkor azt javasoljuk, hogy vásárolja meg ezt a tévét. 28k-ért vettem, ezt vettem a hálószobába 43 hüvelykért 25-ért. Sajnálom, hogy nem vártam meg, a hálószobában 49-et lehetett venni pár rubelért, túlfizetve
Előnyök:
árminőség
Hátrányok:
nincs fejhallgató-csatlakozó, bár ezt a paramétert jelzik
Megjegyzés:
Remek TV, nagyon jó kedvezményt kapott. A szállítás az ünnepek ellenére is gyors
A tévé remek. Nagyképernyő. Van egy ivi alkalmazás. Fizettünk egy előfizetésért, és a fi-wi-n keresztül rajzfilmes mesefilmet nézünk))
Előnyök:
Gyors munka, remek és lédús kép. Intelligens okos böngészővel.
Hátrányok:
Elnézést a távirányítóért érintőpanel nélkül
Megjegyzés:
Azért vettem lg-t, mivel modelljeik általában az almatermékekkel kapcsolódnak, ellentétben a Samsung-szal. Kifejezetten azért vettem, hogy almás technológiával irányíthassam a tévét.A konyhában Samsung TV-t használok, a Smart böngésző istentelenül lelassul, és semmilyen módon nem akar csatlakozni egy almához.
Előnyök:
Tisztességes tévé a pénzemért, megtehetem egy szilárd 4. A Smart jól működik.
Hátrányok:
A távvezérlő egy ilyen kolosszus számára túl egyszerű, a telekommunikációhoz képest robogóra hasonlít egy autó mellett. A távirányítón található funkciók közül sok a menüben található, például az elalváskapcsoló, úgy tűnik, hogy nem nehéz bejutni a menübe, de a gomb lehet a távvezérlőn, valamint a csatlakozó gomb. De a kicsi kényelmes használni. Nos, a tápkábel is, nagyon rövid, értem értem (a tévékészülék a falon lóg), de cserélnem kell, különben a gyerekek letépik. Az előző Thomsonnak kétszer hosszabb zsinórja és impozáns konzolja volt. Egyébként is.
Megjegyzés:
Nos, 25 000 49 hüvelyk esetén a benyomások jók, vannak hátrányai, de az árhoz képest nem jelentősek. Költségvetési opcióban ajánlható.
Előnyök:
Remek kép Nagyszerű hang ÁR (!) Átlósra van szüksége, amire szüksége van a Wi-Fi Smart smart TV-re
Hátrányok:
Szeretnék egy változatosabb csatlakozókat a hátsó panelen. A távirányító kényelmetlen és logikátlan
Megjegyzés:
Ez a legjobb, amit minimális költségkerettel elvihet egy lakásba. A nappaliban, a neten található wifi-n áll. Fürge operációs rendszer, nincs probléma a külső meghajtókkal - csatlakoztatva 2 TB külső hdd - durranással húz, én uane-n játszom - a jelenetek élesek, a fekete fekete
Előnyök:
Szín, méret és hangzás
Hátrányok:
A Smart kényelmetlen kezelése
Megjegyzés:
Jó választás
Előnyök:
Pompás képminőségű 4K, HDR vagy DeepBlue támogatással (a forrástól függően)! A hangsávhoz van hdmi-ív! Két USB van az egér alatt (bármelyiket meghatározza), egyet pedig az USB flash meghajtó alatt. Klasszikus távvezérlő, sok gombbal, jobb nekem, mint az új "okos". Okos, de nem tolakodó, elég a szavazáshoz, és van IVI és WINK!
Megjegyzés:
Válasszon e 49 hüvelyk között a 29t.r. és a KIVI a 27t.r. amely hűvös alumínium tokkal és 55 kijelzővel rendelkezik, de nagyon okos - androidos, és intelligens távirányító bluetooth - on. De az androidos hibák, még inkább beültetve - megállítottak. és ebben kétségek kúsznak hiába.