Samsung Galaxy A71 6 / 128GB
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung okostelefonok
2026 - 4G-vel - jó kamerával
Vásároljon Samsung Galaxy A71 6 / 128GB-ot
Műszaki adatok Samsung Galaxy A71 6 / 128GB
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | okostelefon |
| operációs rendszer | Android |
| A héj típusa | klasszikus |
| SAR szint | 0.51 |
| A SIM-kártyák száma | 2 |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| Több SIM-kártya működési módja | váltakozva |
| Érintés nélküli fizetés | van |
| Súly | 179 g |
| Méretek (SzxMxM) | 76x163,6x7,7 mm |
| Képernyő | |
| Képernyő típusa | színes AMOLED, 16,78 millió szín, érintés |
| Érintőképernyő típusa | többérintéses, kapacitív |
| Átlós | 6,7 hüvelyk |
| Képméret | 2400x1080 |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 393 |
| Képarány | 20:9 |
| Automatikus képernyőforgatás | van |
| Multimédiás képességek | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 4 |
| A fő (hátsó) kamera felbontásai | 64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP |
| A fő (hátsó) kamerák rekeszei | F / 1,80, F / 2,20, F / 2,20, F / 2,40 |
| Fotó vaku | hátsó, LED |
| A fő (hátsó) kamera funkciói | autofókusz, makró mód |
| Videó felvétel | van |
| Max. videó felbontás | 3840x2160 |
| Max. videó képkockasebesség | 960 kép / mp |
| Első kamera | igen, 32 MP |
| Hang | MP3, AAC, WAV, WMA |
| Fejhallgató csatlakozó | 3,5 mm |
| Kommunikáció | |
| Alapértelmezett | GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE |
| LTE sáv támogatás | FDD: 1., 2., 3., 4., 5., 7., 8., 12., 13., 17., 20., 28., B66 sávok; TDD: 38, 40, 41 sávok |
| Interfészek | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0, USB, ANT +, NFC |
| Földrajzi helymeghatározás | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Memória és processzor | |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 730 |
| A processzormagok száma | 8 |
| Videoprocesszor | Adreno 618 |
| Beépített memória | 128 GB |
| A felhasználó számára elérhető memória mennyisége | 106 GB |
| RAM méret | 6 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, legfeljebb 512 GB, külön |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 4500 mAh |
| Akkumulátor | nem eltávolítható |
| Beszélgetési idő | 42 óra |
| Zenehallgatási idő | 107 óra |
| Töltőcsatlakozó típusa | C típusú USB |
| Gyors töltés funkció | van |
| Egyéb funkciók | |
| Ellenőrzés | hangtárcsázás, hangvezérlés |
| Repülő üzemmód | van |
| Érzékelők | megvilágítás, közelség, csarnok, giroszkóp, iránytű, ujjlenyomat-olvasás |
| Ujjlenyomat-olvasó helye | képernyő |
| Lámpa | van |
| további információ | |
| A bejelentés dátuma | 2019-12-13 |