Samsung Galaxy A01
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung okostelefonok
2026 - Akár 10.000 rubel - Akár 20.000 rubel - Olcsó (Költségvetés) - 4G-vel
Vásároljon Samsung Galaxy A01-et
Samsung Galaxy A01 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | okostelefon |
| operációs rendszer | Android |
| A héj típusa | klasszikus |
| A SIM-kártyák száma | 2 |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| Több SIM-kártya működési módja | váltakozva |
| Súly | 149 g |
| Méretek (SzxMxM) | 70,9x146,2x8,3 mm |
| Képernyő | |
| Képernyő típusa | színes TFT, 16,78 millió szín, érintés |
| Érintőképernyő típusa | többérintéses, kapacitív |
| Átlós | 5,7 hüvelyk |
| Képméret | 1520x720 |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 295 |
| Képarány | 19:9 |
| Automatikus képernyőforgatás | van |
| Multimédiás képességek | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 2 |
| A fő (hátsó) kamera felbontásai | 13 MP, 2 MP |
| A fő (hátsó) kamerák rekeszei | F / 2,20, F / 2,40 |
| Fotó vaku | hátsó, LED |
| A fő (hátsó) kamera funkciói | autofókusz |
| Videó felvétel | van |
| Max. videó felbontás | 1920x1080 |
| Max. videó képkockasebesség | 30 kép / s |
| Első kamera | igen, 5 MP |
| Hang | MP3, AAC, WAV, WMA |
| Fejhallgató csatlakozó | 3,5 mm |
| Kommunikáció | |
| Alapértelmezett | GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE |
| LTE sáv támogatás | FDD LTE: 1., 3., 5., 7., 8., 20., 28. sáv; TDD LTE: 38, 40, 41 sávok |
| Interfészek | Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, USB |
| Földrajzi helymeghatározás | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Memória és processzor | |
| A processzormagok száma | 8 |
| Beépített memória | 16 GB |
| A felhasználó számára elérhető memória mennyisége | 8,40 GB |
| RAM méret | 2 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, legfeljebb 512 GB, külön |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 3000 mAh |
| Akkumulátor | nem eltávolítható |
| Töltőcsatlakozó típusa | mikro-USB |
| Egyéb funkciók | |
| Ellenőrzés | hangtárcsázás, hangvezérlés |
| Repülő üzemmód | van |
| Érzékelők | megvilágítás, közelítés |
| Lámpa | van |
A Samsung Galaxy A01 véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Ár. Méret (kisebb, mint az újszerűek).
Hátrányok:
Wi-Fi. Otthon kellett varázsolnom egy routerrel, hogy a telefon láthassa, bár más gyártók és árkategóriák más telefonjai, táblagépei és tévéi azonnal csatlakoznak és működnek. Bulin vagy nyilvános helyen senki nem állítja be nekem a hálózatot.
Megjegyzés:
Nagyon jó eszköz az árához (akár 8tr.). És hülyeség követelni vele szemben a legfelsõbbeket. Hívásokra, WhatsAppra, néha a YouTube-ra vettem, és az interneten híreket olvastam.