Samsung Galaxy A21s 3 / 32GB
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
10
Legjobb értékelés
Samsung okostelefonok
2026 - Akár 20.000 rubel - Olcsó (Költségvetés) - 4G-vel - Jó kamerával
Samsung Galaxy A21s 3 / 32GB vásárlás
Műszaki adatok Samsung Galaxy A21s 3 / 32GB
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | okostelefon |
| OS verzió az értékesítés kezdetén | Android 10 |
| A héj típusa | klasszikus |
| SAR szint | 0.42 |
| A SIM-kártyák száma | 2 |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| Több SIM-kártya működési módja | váltakozva |
| Érintés nélküli fizetés | van |
| Súly | 192 g |
| Méretek (SzxMxM) | 75,3x163,7x8,9 mm |
| Képernyő | |
| Képernyő típusa | színes TFT, 16,78 millió szín, érintés |
| Érintőképernyő típusa | többérintéses, kapacitív |
| Átlós | 6,5 hüvelyk |
| Képméret | 1600x720 |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 270 |
| Képarány | 20:9 |
| Automatikus képernyőforgatás | van |
| Multimédiás képességek | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 4 |
| Fő (hátsó) kamerák | 48 MP f / 2, ultraszéles látószög 8 MP f / 2.20, mélységérzékelő 2 MP f / 2.40, makró 2 MP f / 2.40 |
| A fő (hátsó) kamera funkciói | autofókusz |
| Fotó vaku | hátsó, LED |
| Videó felvétel | van |
| Max. videó felbontás | 1920x1080 |
| Max. videó képkockasebesség | 30 kép / mp |
| Első kamera | igen, 13 MP |
| Hang | MP3, AAC, WAV, WMA |
| Fejhallgató csatlakozó | mini jack 3,5 mm |
| Kommunikáció | |
| Alapértelmezett | GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE |
| LTE sáv támogatás | FDD LTE: 1., 2., 3., 5., 7., 8., 20., 28. sáv; TDD LTE: 38, 40, 41 sávok |
| Interfészek | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0, USB, NFC |
| Földrajzi helymeghatározás | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Memória és processzor | |
| CPU | 2000 MHz |
| A processzormagok száma | 8 |
| Beépített memória | 32 GB |
| A felhasználó számára elérhető memória mennyisége | 19,50 GB |
| RAM méret | 3 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, legfeljebb 512 GB, külön |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 5000 mAh |
| Akkumulátor | nem eltávolítható |
| Beszélgetési idő | 54 óra |
| Zenehallgatási idő | 109 óra |
| Töltőcsatlakozó típusa | C típusú USB |
| Gyors töltés funkció | van |
| Egyéb funkciók | |
| Hangszóró (beépített hangszóró) | van |
| Ellenőrzés | hangtárcsázás, hangvezérlés |
| Repülő üzemmód | van |
| Érzékelők | megvilágítás, közelség, giroszkóp, ujjlenyomat-leolvasás, arc feloldása |
| Ujjlenyomat-olvasó helye | hátsó panel |
| Lámpa | van |
| további információ | |
| A bejelentés dátuma | 2020-05-15 |
| Az értékesítés kezdő dátuma | 2020--6-19 |
Vásárlói vélemények a Samsung Galaxy A21s 3 / 32GB-hoz
Yandex.Piaci adatok
Ajándékba rendeltem a nagynénémnek .. Nagyon tetszett neki minden.Örül boldog ... Köszönöm!
Előnyök:
Elvették a lányaikat, tudatosan odafigyelve a fénykép minőségére és a töltésre, amikor választanak. És akkor, és még egy szinten. A lánya nem gamer, tehát van elég memória.
Hátrányok:
Még nem található
Megjegyzés:
Kiváló eszköz, ajánlom
Előnyök:
Szuper telefon, nem észleltem hibákat, egy hétig használom, sajnálom, hogy ennyi ideig használtam az iPhone-t !!! , ahogy megértem, nem érik meg a pénzt!
Megjegyzés:
Előnyök:
Külsőleg gyönyörű
Hátrányok:
Nem találtam
Megjegyzés:
Minden alkalmas külsőleg és funkcionalitásban egyaránt.
Előnyök:
Remek telefon.
Hátrányok:
Még nem.
Megjegyzés:
Előnyök:
Képernyő, autonómia, kamera, hang, ergonómia
Hátrányok:
merengő ujjlenyomat-leolvasó, nincs AOD
Megjegyzés:
Itt olvastam az okostelefonról készült véleményeket, és sokkot és értetlenséget okoz - általában ugyanarról a termékről beszélünk ?? Csak frissítse a rendszert (azonnal két frissítést kaptam), és egyáltalán nem lesznek jamkok!
Előnyök:
Az akkumulátor élettartama Design Képminőség NFC
Hátrányok:
Nem mindig látható A lapos hang a külső hangszóróról Nincs értesítésjelző Nem lehet beállítani a kijelző színét
Megjegyzés:
Teszteltem ezt az okostelefont, általában pozitív érzelmeket hagytam, de vannak vegyesek is. A gyártó nem ragaszt védőfóliát, és nem tesz tokot a készletbe, ezért az okostelefon vásárlásakor azonnal gondoskodnia kell erről. Az interfész sebessége normális, az ujjlenyomat-leolvasó és az arcfelismerő funkció jól működik. Tetszett a képek minősége, mind sötétben gyenge fényviszonyok mellett, mind pedig kint egy napsütéses napon. Nem tetszett a külső hangszóró hangja, nagyon sima, nem hangos és általában olcsó. Ha valakit érdekel, itt van a véleményem / véleményem az A21S-en https://youtu.be/9GeQUpaj7Hs
Előnyök:
Nagy képernyő, nem fáj a szem, mint a jég, az akkumulátor jó
Hátrányok:
Azok a vélemények, amelyeket korábban olvastam, leütöttek !!!!!
Megjegyzés:
Az első napon, amikor megvettem a telefont, gyorsan lemerült tőlem, eljutottam a hivatalos Samsung SC-hez. Azt mondták, hogy az akkumulátor új, a szoftvert még nem állították be stb. Röviden, utasításokat adtak. A LEGFONTOSABB, HOGY MOST 3 HETEN TISZTÁN MŰKÖDIK !!! A húgomnak vették a telefont. Örül. Röviden: ne olvassa el ezt a negatívumot. Minden rendben. A telefonok mind rosszul érzik magukat az első héten (mindent frissítenek a háttérben, gyorsan lemerülnek és kikapcsolhatnak). Az alábbi urak által jelzett problémák bármilyen telefonnal lehetnek, de ne felejtsük el a fő dolgot !!! Az első hét nehéz minden telefonnak!
Előnyök:
Mindezt megjegyzések nélkül, de játékokhoz nem használom a válaszadásra. Feleségem előző iPhone-ja veszít.
Hátrányok:
Szokatlanul nagy, bár ez plusz a képernyőn
Megjegyzés:
A telefon jó a pénzéért, egy hete vettem, minden jól működik. A pixelek a mínuszokból láthatók