Royal Thermo Vittoria 500/80 4
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
20
Legjobb értékelés
fűtőtestek
Bimetál - Lakásokhoz - Fal
Vásárolja meg a Royal Thermo Vittoria 500/80 4 terméket
Műszaki adatok Royal Thermo Vittoria 500/80 4
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | szekcionált |
| Tervezés | fal |
| Függőleges kialakítás | nem |
| Kapcsolat | oldalsó |
| Anyag | kétfémes |
| Hőleadás | 167 ... 2338 sz |
| Középtávolság | 500 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 110 ° C |
| Maximális teljesítmény | 175 ... 2450 W |
| Maximális üzemi nyomás | 30 bar |
| Nyomásteszt | 45 bar |
| Hangerő | 0,21 ... 2,87 l |
| A vízmennyiség a szakaszban | 0,2 l |
| Felszerelés | |
| Szakaszok száma | 1 ... 14 elem |
| Szerelőkészlet | nem |
| Jellemzők: | |
| Hossz | 80 ... 1120 mm |
| Magasság | 560 mm |
| Vastagság | 80 mm |
| Egy szakasz hossza | 80 mm |
| Súly | 1,65 ... 23,1 kg |
Royal Thermo Vittoria 500/80 4 vélemény
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Környezetbarát nanofestékek, 10 év garancia
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
Gyors szállítás, 10 éves garancia a radiátorokra, amely Hollandiában és Németországban készült, környezetbarát nanofestékekkel van borítva, minden radiátoron található egy márkanév, amely véd a hamisítás ellen!