Royal Thermo Revolution Bimetall 500 x10
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
20
Legjobb értékelés
fűtőtestek
Bimetál - Fal - Lakásokhoz
Vásárolja meg a Royal Thermo Revolution Bimetall 500 x10-et
Műszaki adatok Royal Thermo Revolution Bimetall 500 x10
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | szekcionált |
| Tervezés | fal |
| Kapcsolat | oldalsó |
| Anyag | kétfémes |
| Hőleadás | 1040 Wt |
| Középtávolság | 500 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 110 ° C |
| Maximális teljesítmény | 1600 Wt |
| Maximális üzemi nyomás | 30 bar |
| Nyomásteszt | 45 bar |
| Hangerő | 2,05 l |
| A vízmennyiség a szakaszban | 0,20 l |
| Csatlakozás átmérője | szerelőkészlet 1/2 vagy 3/4 hüvelykes |
| Felszerelés | |
| szakaszok száma | 10 |
| Jellemzők: | |
| Méretek (ТхДхВ) | 80x800x564 mm |
| Egy szakasz hossza | 80 mm |
| Súly | 18,2 kg |
A Royal Thermo Revolution Bimetall 500 x10 véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Nagyon jó minőségű radiátor, nagy hőelvezetéssel
Hátrányok:
nem
Megjegyzés:
10 év garancia, és Ingosstrakh biztosította 1 000 000 dollárért
Előnyök:
Tökéletesen melegít! Két radiátort vettem 3 és 5 szakaszra egy 18m2-es helyiségben és egy 10m2-es konyhában az Egyesült Királyság minimális szakaszainak számítása szerint, egy taskenti lakásban! Golyót és szelepet tettem.
Megjegyzés:
Előnyök:
Tervezés, kivitelezés, szakaszok felépítésének képessége.
Megjegyzés:
Vettünk 1 ilyen radiátort 12 szakaszra egy nagy, 30 négyzetméteres helyiségben. Kiderült, hogy nem volt elég a helyiség fűtése, annak ellenére, hogy ez maximálisan leadta a hőt. Vettünk még egyet ugyanabból 4 szakaszra, összekötöttük őket, most 16 szakaszra van radiátorunk, és teljesen felmelegíti a szobát.