Royal Thermo Indigo 500 x10
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
20
Legjobb értékelés
fűtőtestek
Alumínium - Fal - Lakáshoz
Vásároljon Royal Thermo Indigo 500 x10-et
Műszaki adatok Royal Thermo Indigo 500 x10
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | szekcionált |
| Tervezés | fal |
| Kapcsolat | oldalsó |
| Anyag | alumínium |
| Hőleadás | 1248 Wt |
| Középtávolság | 500 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 110 ° C |
| Maximális teljesítmény | 1920 Wt |
| Maximális üzemi nyomás | 20 bar |
| Nyomásteszt | 30 bar |
| Hangerő | 3,7 l |
| A vízmennyiség a szakaszban | 0,37 l |
| Csatlakozás átmérője | szerelőkészlet 1/2 vagy 3/4 hüvelykes |
| Felszerelés | |
| szakaszok száma | 10 |
| Jellemzők: | |
| Méretek (ТхДхВ) | 100x800x585 mm |
| Egy szakasz hossza | 80 mm |
| Súly | 13,5 kg |
A Royal Thermo Indigo 500 x10 véleményei
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Osztályának egyik legjobb (ha nem a legjobb) modellje. Nagyon jó hőelvezetés (185 W 70 fokos hőmérsékletváltozásnál). Egy szakasz súlya 1,35 kg - ez azt jelenti, hogy nem kímélték az alumíniumot, vagyis sok borda van, a levegővel való érintkezési területük nagy, és egyre jobban felmelegszik (egyes modellek súlya kevesebb, mint egy kilogramm) . A bordák nagyon jól vannak elhelyezve, a hőáram úgy van irányítva, hogy kizárja például a huzatot az ablakokból. Könnyű gondoskodni róluk is - könnyen tisztítható, a por nem stagnál benne.
Hátrányok:
Talán személy szerint nem azonosítottam hiányosságokat. De külön megemlítem - emlékeztetőül - csak akkor célszerű alumínium radiátorokat használni, ahol bízik a hűtőfolyadék semlegessége (vagyis a kazánházból származó víz, ha városi lakásba tesszük). Ha a pH megugrik, és van valami lúgos, akkor savas környezet - akkor problémák lehetnek.
Megjegyzés:
Vidéki házba tettem. Vannak olcsóbb lehetőségek, de ahogy jobban belemélyedtem a kérdésbe, úgy döntöttem, hogy a minőség fontosabb. A radiátorok kiválóak, nincsenek fűtési problémák. A kazán szivattyúzza a vizet, elvileg használhat még egy hűtőfolyadékot ezekkel a radiátorokkal, de úgy döntöttem, hogy nem érdemes kísérletezni. Elégedett.