LEVENHUK Wise PLUS 10x42
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
monokulár
Vadászat - Nagyítás: rögzített
Vásároljon LEVENHUK Wise PLUS 10x42-et
Műszaki adatok LEVENHUK Wise PLUS 10x42
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | monokuláris |
| Nagyítás | 10x |
| Objektív átmérője | 42 mm |
| Kilép a pupilla átmérőjéből | 4 mm |
| Szögletes látómező valós | 5.8° |
| Látómező 1000 m távolságban | 101 m |
| A legközelebbi fókusztávolság | 4 m |
| Specifikációk | |
| Prizma típus | Tető |
| Prizma anyag | BAK-4 |
| Felbontás | 7'' |
| A kilépő pupilla eltávolítása | 13,6 mm |
| Dioptria beállítása | ± 4D |
| Tervezés | |
| Optikai jellemzők | többrétegű lencse bevonat |
| Tervezési jellemzők | állvány tartó |
| Szemkagylók | radír |
| Ház | ütésálló, gumírozott, nedvesség- és porálló |
| Nitrogén / argon feltöltése | van |
| Továbbá | |
| Tok / borító mellékelve | van |
| Hossz | 157 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Súly | 296 g |
| további információ | objektívsapka, levehető szemkagyló, heveder |
Vélemények a LEVENHUK Wise PLUS 10x42 termékről
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Könnyű, kis méret
Hátrányok:
A nagyítás kisebb, mint az azonos nagyítású Livenguk távcsövem. Az élek kissé kevésbé élesek, mint a közepe.
Megjegyzés:
Jó modell.