LEVENHUK LabZZ MC2
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
monokulár
Vadászat - Nagyítás: rögzített
Vásárolja meg a LEVENHUK LabZZ MC2-t
LEVENHUK LabZZ MC2 specifikációk
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | monokuláris |
| Nagyítás | 10x |
| Objektív átmérője | 25 mm |
| Kilép a pupilla átmérőjéből | 2,5 mm |
| Szögletes látómező valós | 7° |
| A legközelebbi fókusztávolság | 3,5 m |
| Specifikációk | |
| Prizma típus | Tető |
| Prizma anyag | BK-7 |
| A kilépő pupilla eltávolítása | 10 mm |
| Tervezés | |
| Szemkagylók | radír |
| Ház | gumírozott, véd a nedvességtől és a portól |
| Továbbá | |
| Tok / borító mellékelve | van |
LEVENHUK LabZZ MC2 vélemények
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Kényelmes
Hátrányok:
Nem
Megjegyzés:
A gyermek örül