LEVENHUK Wise 8x32
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
6
Legjobb értékelés
monokulár
Vadászat - Nagyítás: rögzített
Vásárolja meg a LEVENHUK Wise 8x32 terméket
Műszaki adatok LEVENHUK Wise 8x32
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | monokuláris |
| Nagyítás | 8x |
| Objektív átmérője | 32 mm |
| Kilép a pupilla átmérőjéből | 4 mm |
| Szögletes látómező valós | 7.5° |
| Látómező 1000 m távolságban | 131 m |
| A legközelebbi fókusztávolság | 2 m |
| Specifikációk | |
| Prizma típus | Tető |
| Prizma anyag | BAK-4 |
| A kilépő pupilla eltávolítása | 13,6 mm |
| Tervezés | |
| Optikai jellemzők | többrétegű lencse bevonat |
| Tervezési jellemzők | állvány tartó |
| Szemkagylók | radír |
| Ház | gumírozott |
| Test anyaga | műanyag |
| Továbbá | |
| Tok / borító mellékelve | van |
| Méretek (szélesség x hosszúság x magasság) | 42x137x66 mm |
| Súly | 278 g |