Lenovo S5 Pro 6 / 64GB
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
Lenovo okostelefonok
Középső szegmens
Vásároljon Lenovo S5 Pro 6 / 64GB
Jellemzők Lenovo S5 Pro 6 / 64GB
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | okostelefon |
| operációs rendszer | Android |
| OS verzió az értékesítés kezdetén | Android 8.1 |
| A héj típusa | klasszikus |
| Test anyaga | fém |
| A SIM-kártyák száma | 2 |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| Több SIM-kártya működési módja | váltakozva |
| Súly | 170 g |
| Méretek (SzxMxM) | 75,45x154,5x7,7 mm |
| Képernyő | |
| Képernyő típusa | színes IPS, érintse meg |
| Érintőképernyő típusa | többérintéses, kapacitív |
| Átlós | 6,2 hüvelyk |
| Képméret | 2246x1080 |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 402 |
| Képarány | 18.5:9 |
| Automatikus képernyőforgatás | van |
| Multimédiás képességek | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 2 |
| A fő (hátsó) kamera felbontásai | 12 MP, 20 MP |
| A fő (hátsó) kamerák rekeszei | F / 1,80, F / 2,60 |
| Fotó vaku | hátsó, LED |
| A fő (hátsó) kamera funkciói | autofókusz, makró mód, optikai nagyítás 2x |
| Videó felvétel | van |
| Max. videó felbontás | 3840x2160 |
| Max. videó képkockasebesség | 30 kép / s |
| Első kamera | igen, 20 MP |
| Hang | MP3, AAC, WAV, WMA, FM rádió |
| Fejhallgató csatlakozó | 3,5 mm |
| Kommunikáció | |
| Alapértelmezett | GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE |
| Interfészek | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, USB |
| Műholdas navigáció | GPS / GLONASS |
| Memória és processzor | |
| CPU | Qualcomm Snapdragon 636 |
| A processzormagok száma | 8 |
| Videoprocesszor | Adreno 509 |
| Beépített memória | 64 GB |
| RAM méret | 6 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, legfeljebb 256 GB, SIM-kártyával kombinálva |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 3500 mAh |
| Töltőcsatlakozó típusa | C típusú USB |
| Gyors töltés funkció | van |
| Egyéb funkciók | |
| Hangszóró (beépített hangszóró) | van |
| Ellenőrzés | hangtárcsázás, hangvezérlés |
| Repülő üzemmód | van |
| Érzékelők | könnyedség, közelség, iránytű, ujjlenyomat-olvasás |
| Lámpa | van |
| további információ | |
| Jellemzők: | kettős elülső kamera 20MP + 8MP |
| A bejelentés dátuma | 2018-10-18 |
Vásárlói vélemények a Lenovo S5 Pro 6 / 64GB-hoz
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Minden, képernyő processzor, akkumulátor. 6 Gb RAM, lítium-polimer akkumulátor, összeszerelés ugyanazon a vonalon a Motorolával. A korábbi IBM vállalat nem GNUSMAS.
Hátrányok:
12MP kamera modul firmware (részben harmadik féltől származó szoftver telepítésével megoldható), kínai firmware orosz és letiltott frissítésekkel.
Megjegyzés:
A korábbi IBM vállalat nem GNUSMAS. Egy jó telefon a pénzért.
Előnyök:
Nagyszerű képernyő, nagy sebesség, jó kamerák!
Hátrányok:
A videó ilyen kiváló kamerákkal csak öl
Megjegyzés: