Lenovo K9 3 / 32GB
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
Lenovo okostelefonok
Költségvetési szegmens
Vásároljon Lenovo K9 3 / 32GB
Jellemzők Lenovo K9 3 / 32GB
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | okostelefon |
| operációs rendszer | Android |
| A héj típusa | klasszikus |
| A SIM-kártyák száma | 2 |
| Több SIM-kártya működési módja | váltakozva |
| Súly | 155 g |
| Méretek (SzxMxM) | 72,9x153,8x7,95 mm |
| Képernyő | |
| Képernyő típusa | szín, érintés |
| Érintőképernyő típusa | többérintéses, kapacitív |
| Átlós | 5,7 hüvelyk |
| Képméret | 1920x1080 |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 386 |
| Képarány | 16:9 |
| Automatikus képernyőforgatás | van |
| Multimédiás képességek | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 2 |
| A fő (hátsó) kamera felbontásai | 13 MP, 5 MP |
| A fő (hátsó) kamerák rekeszei | F / 2 |
| Fotó vaku | hátsó, LED |
| A fő (hátsó) kamera funkciói | autofókusz |
| Videó felvétel | van |
| Első kamera | igen, 13 MP |
| Hang | MP3, AAC, WAV, WMA |
| Fejhallgató csatlakozó | 3,5 mm |
| Kommunikáció | |
| Alapértelmezett | GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE |
| LTE sáv támogatás | 1., 3., 4., 5., 7., 8., 20., 38., 40., 41. sáv |
| Interfészek | Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.1, USB |
| Műholdas navigáció | GPS |
| Memória és processzor | |
| CPU | Mediatek Helio P22 (MT6762V), 2000 MHz |
| A processzormagok száma | 8 |
| Videoprocesszor | PowerVR GE8320 |
| Beépített memória | 32 GB |
| RAM méret | 3,00 GB |
| Memóriakártya-nyílás | van |
| Étel | |
| Akkumulátor-kapacitás | 3000 mAh |
| Töltőcsatlakozó típusa | mikro-USB |
| Egyéb funkciók | |
| Hangszóró (beépített hangszóró) | van |
| Ellenőrzés | hangtárcsázás, hangvezérlés |
| Repülő üzemmód | van |
| Érzékelők | megvilágítás, közelség, ujjlenyomat-olvasás |
| Lámpa | van |
| további információ | |
| Jellemzők: | kettős elülső kamera - 13MP + 5MP |