Lenovo A5 3 / 16GB
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
Lenovo okostelefonok
Költségvetési szegmens
Vásároljon Lenovo A5 3 / 16GB
Jellemzők Lenovo A5 3 / 16GB
Yandex.Piaci adatok
| Általános tulajdonságok | |
| Egy típus | okostelefon |
| operációs rendszer | Android |
| OS verzió az értékesítés kezdetén | Android 8.1 |
| A héj típusa | klasszikus |
| A SIM-kártyák száma | 2 |
| SIM-kártya típusa | nano SIM |
| Több SIM-kártya működési módja | váltakozva |
| Súly | 160 g |
| Méretek (SzxMxM) | 70,86x146,2x9,8 mm |
| Képernyő | |
| Képernyő típusa | színes IPS, érintse meg |
| Érintőképernyő típusa | többérintéses, kapacitív |
| Átlós | 5,45 in. |
| Képméret | 1440x720 |
| Pixel per hüvelyk (PPI) | 295 |
| Képarány | 18:9 |
| Automatikus képernyőforgatás | van |
| Multimédiás képességek | |
| A fő (hátsó) kamerák száma | 1 |
| Fő (hátsó) kamera felbontása | 13 megapixel |
| A fő (hátsó) kamera rekesze | F / 2,20 |
| Fotó vaku | hátsó, LED |
| A fő (hátsó) kamera funkciói | autofókusz |
| Videó felvétel | van |
| Max. videó felbontás | 1920x1080 |
| Első kamera | igen, 8 MP |
| Hang | MP3, AAC, WAV, WMA |
| Fejhallgató csatlakozó | 3,5 mm |
| Kommunikáció | |
| Alapértelmezett | GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE |
| Interfészek | Wi-Fi, Bluetooth 4.2, USB |
| Műholdas navigáció | GPS |
| A-GPS rendszer | van |
| Memória és processzor | |
| CPU | MediaTek MT6739, 1500 MHz |
| A processzormagok száma | 4 |
| Videoprocesszor | PowerVR GE8100 |
| Beépített memória | 16 GB |
| RAM méret | 3 GB |
| Memóriakártya-nyílás | igen, legfeljebb 256 GB |
| Étel | |
| Elemtípus | Li-polimer |
| Akkumulátor-kapacitás | 4000 mAh |
| Töltőcsatlakozó típusa | mikro-USB |
| Egyéb funkciók | |
| Ellenőrzés | hangtárcsázás, hangvezérlés |
| Repülő üzemmód | van |
| Érzékelők | ujjlenyomat leolvasása |
| Lámpa | van |
Megjegyzések a Lenovo A5 3 / 16GB-hoz
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
Világos képernyő. Nagy akkumulátor. 3 GB RAM. Harmadik nyílás a CD-kártyához. Az ujjlenyomat-leolvasó ugyan nem túl gyors, de a közszférában nagyon jó a jelenlét. Elég gyors töltés natív egységgel 1-100% 2 óra alatt. 35 perc, miközben nem túl meleg. Igen, és használat közben nem melegszik fel nagyon, hacsak nem "nehéz" játékokkal kínozol (ez nem játék). Átlagos használat esetén 2 napig bírja.
Hátrányok:
Magas minimális fényerő, túl erősen süt a sötétben. Az automatikus fényerő nem működik megfelelően. A kamera gyenge, videó készítésekor nincs autofókusz, csak manuális. Furcsa módon a videó jobban fényképez, mint a fotó. A vaku gyenge. Az összes tesztnél a processzor 1,27-et produkál, és nem az ígért 1,5 GHz-et. A szépségért felelős érzékelő nem érzékeli a töltést és a gazdaságos üzemmód bekapcsolását.
Megjegyzés:
Az Ali-n vettem 5300 rubelért, 15 napig tartott. Ennél a pénznél az okos jó. Azt tanácsolom, hogy vásároljon kisgyermekeket, idős vagy igénytelen felhasználókat, például a tárcsázót, a közösségi hálózatokat vagy az internetet. Az előugró hirdetéseket eltávolítottuk a beépített alkalmazások friss frissítése után.
Előnyök:
Az ár, a méret nagyon kényelmes egy kézzel, az autonómia, a gyors töltés rendelkezésre állása, az ár funkcionalitása, szeretem az Android héjat, egy gyors ujjlenyomat-leolvasót.
Hátrányok:
Nem voltak különösebb elvárások. Kaptam egy telefont, amely egyszerű és kellemes használni. Vannak kisebb hibák, de mindenhol vannak.
Megjegyzés:
Különböző okostelefonokat használtam, az A5-öt vettem, hogy kevésbé zavarjam el a telefont (az elv szerint minél egyszerűbb a készülék, annál nem feltűnőbb), és ugyanakkor képes vagyok használni az okostelefon funkcióit - navigáció, azonnali hírnökök, míg a telefon nem kár (költségvetés óta). Mindennel elégedett vagyok, az okos kiváló (gyakorlati céljaira és az árkategóriájában).
Előnyök:
Ár, jó akkumulátor
Hátrányok:
erő
Megjegyzés:
Az okostelefon küllemében nem túl modern, de hosszabb ideig tölt.
Előnyök:
Olcsó telefon mindennapi használatra. Ár-minőség arány. A belső memória kicsi, de ezt kompenzálja a külső meghajtó nyílásának jelenléte. Szeretném megjegyezni azt is, hogy a telefon 2 SIM-hellyel és külön nyílással rendelkezik a vakuhoz.
Hátrányok:
Ilyen áron a telefon érdeklődéssel igazolta magát
Megjegyzés:
Megvették a nagyapámat a DR-en a régi kínai telefon (őszintén szólva "kínai") helyett. Csaknem 2 hónapja használják. Nincs panasz. A nagypapa nagyon elégedett, különösen egy nagy képernyővel, egy jó kamerával, hogy az ne hibásodjon és ne legyen jó hallhatóság a hívások során.