Samsung UE43J5202AU
Rövid áttekintés
Az értékelésben kiválasztva
5
Legjobb értékelés
43 hüvelykes tévék
2026 - Full HD - Intelligens
Samsung UE43J5202AU vásárlása
Tulajdonságok Samsung UE43J5202AU
Yandex.Piaci adatok
| Főbb jellemzők | |
| Egy típus | LCD TV |
| Átlós | 42,5 "(108 cm) |
| Képernyő formátum | 16:9 |
| Felbontás | 1920x1080 |
| HD felbontás | 1080p Full HD |
| LED (LED) háttérvilágítás | igen, Edge LED |
| Sztereó hang | van |
| Frissítési arány index | 50 Hz |
| Okos TV | van |
| Smart TV platform | Orsay |
| Modellév | 2015 |
| Kép | |
| Dinamikus kontraszt | 1000000:1 |
| Látószög | 178° |
| Progresszív letapogatás | van |
| Jel vétele | |
| NICAM sztereó hang támogatás | van |
| DVB-T támogatás | DVB-T MPEG4 |
| DVB-T2 támogatás | van |
| DVB-C támogatás | DVB-C MPEG4 |
| DVB-S támogatás | van |
| DVB-S2 támogatás | van |
| Teletext | van |
| Hang | |
| Hangerő | 20 W (2x10 W) |
| Akusztikus rendszer | két hangszóró |
| Térhangzás | van |
| Audio dekóderek | Dolby Digital, DTS |
| Multimédia | |
| Támogatott formátumok | MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG |
| Interfészek | |
| Bemenetek | AV, komponens, HDMI x2, USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11n |
| Kimenetek | optikai |
| Elülső / oldalsó csatlakozók | HDMI, USB |
| HDMI interfész verzió | HDMI 1.4 |
| Wi-Fi támogatás | van |
| CI támogatás | igen, egy slot, CI + támogatás |
| Funkciók | |
| Kép a képen | van |
| 24p True Cinema támogatás | van |
| DLNA támogatás | van |
| Ébresztő óra | van |
| Gyermekvédelem | van |
| Továbbá | |
| Falra szerelhető | van |
| VESA rögzítési szabvány | 200 × 200 mm |
| Energiafogyasztás | 84 watt |
| Méretek állvánnyal (SzxMxM) | 986x632x288 mm |
| Súly állvánnyal | 8,5 kg |
| Méretek állvány nélkül (SzxMxM) | 986x575x72 mm |
| Súly állvány nélkül | 7,5 kg |
| további információ | Mozgási sebesség 60 Hz |
| Garanciaidő | 365 nap. |
Vásárlói vélemények a Samsung UE43J5202AU termékhez
Yandex.Piaci adatok
Előnyök:
1. Nagy képernyő keskeny kerettel. 2. Különböző csatlakozási interfészek - HDMI, DTV, LAN, Wi-fi. 3. Smart TV (úgy, hogy alapvetően az legyen) 4. Ár - 27 990-ért vettem a Mvideóban, 5 ezerért adtak neki kupont.
Hátrányok:
1. A távvezérlő valóban nem túl kényelmes, de a Samsung TV ezen generációjának szabványos távirányítója. A gombok túl kicsiek, az infravörös sugár túl keskeny - közvetlenül a TV-hez kell irányítani. 2. Az okostévé és a digitális műsorszóró interfész elég lassú. semmi sem rossz, nézés közben nem sietek, hanem bosszantó. 3. Wi-Fi-n keresztül közvetlenül és gyorsan csatlakozik a Galaxy 7-hez és a Xiaomihoz anélkül, hogy tamburinnal táncolna, de a munkahelyen gyakran elakad
Megjegyzés:
Általában más vélemények igazak, kivéve, hogy nem igazán érzem a műanyag szagát, látszólag gyorsan eltűnt. A képminőség elég jól áll nekem, az okostévék lemaradása nem olyan erős. A Smart TV vezérlése a távirányítóról problémát jelent, átállunk vezeték nélküli egérre.
Előnyök:
Az ár és a minőség jó kombinációja. Általában az összes deklarált függvény jól működik. Kényelmes kezelés. Jó parancsfeldolgozási sebesség.
Hátrányok:
Valóban érezhető a műanyag szaga. Különösen egy működő tévében. Úgy tűnik, hogy valami felmelegszik ott, és a fűtés, a friss műanyag füstök. És a képformátum vezérlő gomb még mindig hiányzik. Ha egyik forrásról a másikra vált, a kép nem tölti ki a teljes képernyőt, be kell lépnie a menübe. A sugárzott TV-vel az összes szabály.
Megjegyzés:
Általában a pénzért ajánlható.
Előnyök:
Alacsony ár, tisztességes kép
Hátrányok:
A műanyag szaga az első pár napban nagyon erős
Megjegyzés:
Rendszeres TV elfogadható áron. Az intelligens TV körülbelül egy perces késéssel kapcsol be a TV bekapcsolása után. A CI Onlime képe jó. A Smart TV funkciók közül csak a YouTube gyerekeket használják - probléma nélkül működik. A gyermek TV tévékészülékeinek TV funkciójával kellemetlen meglepetés volt egy éles szag, amely később eltűnt, de néhány napot várni kellett, mielőtt felakasztotta a tévét.
Előnyök:
A kép és a hang ára / minősége jobb!
Hátrányok:
Kevesebb, mint egy napig használtam Apple TV nélkül, nem bírja a kritikát.
Megjegyzés:
Jó TV a pénzéért; ha Apple-t használ, akkor a SMART funkcionalitáshoz előtagra van szüksége.
Előnyök:
Jó kép. Ha pendrive-ról jó minőségű filmeket néz. Jó hang
Hátrányok:
Néhány korlátozás a menüben, amikor pendrive-ról nézi (nincs elalváskapcsoló, be kell kapcsolnia a főmenüben). Nincs külön SLEEP gomb a távirányítón. A képernyőn kiemelések vannak
Megjegyzés:
Általában és általában egy jó tévé. SMART nélkül akartam vásárolni, de ez a méret nem volt
Előnyök:
Minden funkció tökéletesen működik, a kép és a hang rendben van.
Hátrányok:
Valószínűleg egy fék intelligens TV, de a modell sem panaszkodik.
Megjegyzés:
Nagyszerű tévé otthoni és digitális tévénézéshez. A kép meglehetősen tisztességes, máshoz nem használják.